انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35393

18 بازدید15 views

ایوب کرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار داشت: براثر طغیان رودخانه های فصلی، روان آبها و سیلاب مسیرهای دلگان – ایرانشهر، زهکلوت – دلگان، خیرآباد – ایرانشهر، ایرانشهر – جلگه، چاهان – زرآباد، نیکشهر – بنت، کاروان – زرآباد، بزمان – دلگان، فنوج – رمشک و فنوج – اسپکه […]

ایوب کرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار داشت: براثر طغیان رودخانه های فصلی، روان آبها و سیلاب مسیرهای دلگان – ایرانشهر، زهکلوت – دلگان، خیرآباد – ایرانشهر، ایرانشهر – جلگه، چاهان – زرآباد، نیکشهر – بنت، کاروان – زرآباد، بزمان – دلگان، فنوج – رمشک و فنوج – اسپکه از صبح دیروز تا کنون مسدود است.
وی تاکید کرد: امکان بازگشایی این مسیرها تا زمان کاهش شدت سیلاب نیست.
وی خاطر نشان کرد: تمام گشت های راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان در سطح منطقه در آماده باش کامل قرار دارند.
وی افزود: براثر بارندگی های چند روز اخیر در جنوب سیستان و بلوچستان خسارات مختلفی به تاسیسات زیربنایی شهرها و جاده های جنوبی استان وارد شده که هنوز برآورد دقیقی از میزان آن انجام نشده است.
به گفته کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان، بارندگی های شدید از دیروز در نقاط مختلف جنوب استان از سواحل تا شهرستان خاش آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
مرتضی فرجی افزود: شدت بارندگی ها در نواحی مرکزی و شمالی سیستان و بلوچستان متوسط است.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز گفت: مدارس شهرستان های قصرقند، چابهار، ایرانشهر و سراوان واقع در جنوب استان به دلیل بارندگی و آبگرفتگی معابر امروز /سه شنبه/ تعطیل است.
علی مرادی در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار داشت: تمام مقاطع تحصیلی شیفت صبح مدارس شهرستان قصرقند و شیفت صبح مدارس ابتدایی شهرستان های چابهار، ایرانشهر و سراوان امروز به دلیل آبگرفتگی معابر تعطیل اعلام شد.
وی تصریح کرد: بارندگی های شدید از ۲ شب گذشته تا کنون سبب بسته شدن راههای روستایی، آبگرفتگی معابر، سیلاب و تعطیلی شیفت صبح این مدارس شده است.
به گزارش هواشناسی سیستان و بلوچستان، تا پایان وقت امروز در جنوب، سواحل و برخی نقاط مرکزی استان بارش های سنگین همراه با رعد و برق و تندباد شدید پیش بینی می شود.
در این مدت شدت بارش ها برای شهرستان های کنارک، چابهار، نیکشهر، فنوج، ایرانشهر، بزمان، دلگان و خاش، قصرقند، سرباز، مهرستان، سیب و سوران و سراوان است و آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی رخ خواهد داد.
۳۲۱۳**۳۰۴۲ *۱۴۸۴
خبرنگار:اکبر نوری **انتشاردهنده: اصغر رضاخانی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.