انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35398

20 بازدید15 views

به گزارش #فراسخن علی دایی، شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از دیدار با تیم پدیده افزود: این دیدار برای هر ۲ تیم سخت بود ولی تلاش خود را برای به دست آوردن پیروزی انجام دادند.وی با متعادل خواندن این بازی اظهار کرد: از موقعیت هایمان نتوانستیم استفاده کنیم و گلی در این بازی به […]

به گزارش #فراسخن علی دایی، شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از دیدار با تیم پدیده افزود: این دیدار برای هر ۲ تیم سخت بود ولی تلاش خود را برای به دست آوردن پیروزی انجام دادند.
وی با متعادل خواندن این بازی اظهار کرد: از موقعیت هایمان نتوانستیم استفاده کنیم و گلی در این بازی به ثمر نرساندیم.
وی گفت: امیدواریم در بازی های آینده با عملکرد بهتر موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران افزود: به بازیکنانم ایمان دارم و مطمئن هستم در ادامه لیگ نتایج خوبی به دست می آورند و به روزهای اوج خود بازخواهند گشت.
وی با توجه به صعود تیم خود به مرحله نهایی جام حذفی اظهار کرد: ما شانس بزرگی برای آسیایی شدن داریم و جدا از بازی های لیگ، خود را از هم اکنون آماده آن دیدار حساس می کنیم.

* بازیکنانم تمرکز کافی برای برد تیم نفت را نداشتند
سرمربی تیم فوتبال پدیده نیز در این نشست گفت: در این دیدار هر کاری که برای برد نیاز بود انجام دادیم اما باید اعتراف کنم بازیکنانم تمرکز کافی برای برد تیم فوتبال نفت را نداشتند.
محمدرضا مهاجری افزود: البته بازیکنان کم کاری نکردند و از تمام توان خود استفاده کردند اما دیگر نمی دانیم برای رسیدن به گل باید چه کرد که ما انجام ندادیم.
وی ضمن تمجید از عملکرد مدافعان خود اظهار کرد: مدافعان ما در این دیدار خوب بودند و توانستند معدود موقعیت های حریف را خنثی کنند.
مهاجری همچنین در باره داوری این دیدار گفت: از داوری رضایت کامل دارم و اعتقاد دارم داوری ها روز به روز بهتر می شود.
با پایان دیدار مزبور تیم پدیده با ۱۷ امتیاز در رده دوازدهم و تیم نفت تهران با ۲۴ امتیاز در رده هشتم جدول شانزده تیمی لیگ برتر قرار گرفتند.
۷۴۹۵ /۶۰۵۳/۵۱۳۲
خبرنگار: حسین عباسی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.