انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35411

19 بازدید17 views

به گزارش خبرنگارعلمی #فراسخن، معصومه ابتکار روز سه شنبه درهجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز افزود: دولت در سه سال گذشته در زمینه حفظ محیط زیست اقدامات زیادی انجام داده که بسیار مفید بوده است، اما در یک تا دوماه اخیر دو اتفاق مهم در این زمینه را رقم زد. وی اظهار کرد: برای […]

به گزارش خبرنگارعلمی #فراسخن، معصومه ابتکار روز سه شنبه درهجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز افزود: دولت در سه سال گذشته در زمینه حفظ محیط زیست اقدامات زیادی انجام داده که بسیار مفید بوده است، اما در یک تا دوماه اخیر دو اتفاق مهم در این زمینه را رقم زد.
وی اظهار کرد: برای اولین بار در ایران بعد از یک سال و نیم کار با وزارت دارایی و کمیسیون اقتصادی دولت، در لایحه ارزش افزوده موضوع و فصل مالیات سبز به تصویب رسید که می تواند تحول خوبی در راستای حفظ محیط زیست و رشد اقتصادی ایجاد کند.
ابتکار به حرکت دوم دولت اشاره کرد و گفت: در لایحه هوای پاک که امیدواریم به قانون تبدیل شود، مشوق های مالیاتی برای صنایع سبز برگزیده پیش بینی شده است که می تواند به فرایند سبز شدن صنایع در کشور کمک کند.
وی با بیان اینکه امیدواریم این لایحه هر چه زودتر تصویب شود گفت: ثابت شده مالیات سبز مفیدترین نوع مالیات در تمام دنیا است.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: قوانین زیادی هم در زمینه حفظ محیط زیست در کنار رشد اقتصادی تصویب شده که امیدواریم این مشوق ها هم در کنار قوانین منجر به رشد اقتصادی همگام با حفظ محیط زیست شود.
ادامه دارد…..
علمی **۹۰۱۴**۱۴۴۰
خبرنگار:‌کیمیا عبدالله پور** انتشاردهنده: معصومه گلشن

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.