انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35425

9 بازدید13 views

«برانکو ایوانکوویچ» روز سه شنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران افزود: اشتباهات داور در دیدار روز گذشته خیلی فاحش بود و واکنش بازیکنان پرسپولیس را به همراه داشت.وی افزود: بازیکنانم به دلیل اشتباهات داوری در دیدار مقابل گسترش فولاد عصبی شده بودند و نباید انتظار داشت که از وی تشکر هم […]

«برانکو ایوانکوویچ» روز سه شنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران افزود: اشتباهات داور در دیدار روز گذشته خیلی فاحش بود و واکنش بازیکنان پرسپولیس را به همراه داشت.
وی افزود: بازیکنانم به دلیل اشتباهات داوری در دیدار مقابل گسترش فولاد عصبی شده بودند و نباید انتظار داشت که از وی تشکر هم بکنند.
سرمربی پرسپولیس گفت: وقتی دو پنالتی مسلم را داور برای پرسپولیس نمی گیرد، طبیعی است اشتباهات وی سبب عصبی شدن بازیکنان می شود.
وی ادامه داد: این اتفاقات آنقدر زیاد بود که ناراحتی و عصبیت بازیکنان را به همراه داشت. البته فشار زیاد سبب می شود که آنها برای پایمال نشدن حق خود ساکت نباشند. همچنین اخراج نشدن بازیکن حریف به دلیل دو کارت زرد این واکنش ها را به همراه داشت.
برانکو گفت: هر چند که تلاش می کنیم در چنین مواقعی بازیکنان را آرام کنیم ولی قطعا نمی توانیم به داور بگوییم ببخشید برای ما پنالتی نگرفتید.
سرمربی پرسپولیس گفت: از عملکرد شاگردانم در بازی دیروز مقابل گسترش فولاد لذت بردم که در یک بازی سخت و با تلاش خود به پیروزی که اسحقاق آن را داشتند، رسیدند. البته به آنها برای این پیروزی ایمان داشتم و طمع بازیکنان برای پیروزی، آنها را به هدفشان رساند.
ایوانکوویچ افزود: پیش از این دیدار عملکرد بازیکنان را آنالیز کرده بودیم و در نشست خبری پیش از بازی نیز گفته بودم که تیم فوتبال گسترش فولاد با تقویت خوب خود در نیم فصل حریف سختی است. با این حال با کسب این پیروزی بسیار خوشحالم.
برانکو در پاسخ به این سئوال که آیا دریافت کارت زرد بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل گسترش فولاد عمدی بوده تا برای بازی با تراکتورسازی مشکلی نداشته باشند، اظهار کرد: پیش از این نیز گفته بودم که اهل حساب و کتاب نیستم. رقابت با صبا قم و تراکتورسازی به یک اندازه برای پرسپولیس اهمیت دارد. ولی فرشاد احمد زاده، سید جلال حسینی، محسن ربیع خواه و مهدی طارمی را به دلیل سه کارته بودن در دیدار مقابل صبا در اختیار نخواهیم داشت.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۹۰۲۹**۹۱۴۴** ۱۵۴۵
خبرنگار: سعید قهرمانی**انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.