انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35427

9 بازدید14 views

سرهنگ سعید اسماعیلی روز سه شنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: یکدستگاه خودروی سواری با چهار سرنشین ساعت پنج بامداد امروز در جاده اصلی همدان – ملایر نزدیک به سه راهی روستای دینگله کهریز در حال تردد بود که هنگام رسیدن به پیچ به یکباره با یک وسیله نقلیه مواجه می شود.وی بیان […]

سرهنگ سعید اسماعیلی روز سه شنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: یکدستگاه خودروی سواری با چهار سرنشین ساعت پنج بامداد امروز در جاده اصلی همدان – ملایر نزدیک به سه راهی روستای دینگله کهریز در حال تردد بود که هنگام رسیدن به پیچ به یکباره با یک وسیله نقلیه مواجه می شود.
وی بیان کرد: راننده این وسیله نقلیه برای برخورد نکردن با خودروی مقابل اقدام به استفاده از سیستم ترمز کرده که منجر به چرخش خودرو دور خود و افتادن به داخل رودخانه حاشیه جاده می شود.
جانشین پلیس راه استان همدان با ذکر اینکه در این سانحه هیچگونه خسارتی به خودرو وارد نشد اظهار کرد: هیچیک از سرنشینان این وسیله نقلیه نیز مجروح نمی شوند.
سرهنگ اسماعیلی افزود: با توجه به اینکه شیشه های خودروی سانحه دیده برقی بوده است، سرنشینان آن با وجود تلاش نتوانستند از این خودرو خارج شوند.
روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان نیز به #فراسخن گفت: سه نفر از چهار سرنشین این وسیله نقلیه شامل ۲ مرد و یک زن به علت سقوط خودرو در داخل آب و نرسیدن اکسیژن جان خود را از دست می دهند.
مقصود شعبانی اضافه کرد: راننده این وسیله نقلیه به طور معجزه آسایی از این سانحه رانندگی منجر به خفگی جان سالم به در برد.
از ابتدای سالجاری تا پایان آذر ماه در ۲۵۸ فقره تصادف در استان همدان ۳۱۴ تن جان خود را از دست دادند که نسبت به سال گذشته ۱۳ تن کاهش داشته است.
۷۵۲۶/ ۶۹۹۳
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار: اکبر بهاروند

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.