انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35428

22 بازدید18 views

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن از روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس ،کاظم جلالی در حاشیه دوازدهمین اجلاس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با ایساکا سیویبه رییس مجلس مالی دیدار و گفتگو کرد.عضو کمیته اجرایی بین المجالس با قدردانی از میزبانی این کشور در برگزاری دوازدهمین دوره اتحادیه بین المجالس اظهارامیدواری کرد: […]

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن از روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس ،کاظم جلالی در حاشیه دوازدهمین اجلاس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با ایساکا سیویبه رییس مجلس مالی دیدار و گفتگو کرد.
عضو کمیته اجرایی بین المجالس با قدردانی از میزبانی این کشور در برگزاری دوازدهمین دوره اتحادیه بین المجالس اظهارامیدواری کرد: این دوره اجلاس اتحادیه بین المجالس اسلامی به مسائل اصلی جهان اسلام بپردازد و در پایان نیز بیانیه ای وحدت بخش ارائه کند.
وی یادآورشد:ما به عنوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بنده به عنوان رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و مالی از گسترش روابط و مناسبات با جمهوری مالی حمایت می کنیم.
رییس مرکز پژوهش های مجلس همچنین سفر اخیر رییس مجلس مالی به تهران را مثبت ارزیابی کرد و اظهارداشت: امیدواریم این گفتگوها و نشست ها به تقویت دیپلماسی پارلمانی دو کشور و توسعه و گسترش روابط دو جانبه منجرشود.
رییس مجلس مالی نیز در این دیدار به ثبات و تلاش های جمهوری اسلامی ایران برای ارتقا امنیت در منطقه و جهان اسلام تاکید کرد و افزود:امیدواریم ارتباطات پارلمانی بین دو کشور موجب توسعه مناسبات در بخشهای مختلف از جمله بخش اقتصادی شود.
وی اظهار امیدواری کرد: در اجلاس اتحادیه بین المجالس اسلامی زمینه همکاری و وحدت بین کشورهای اسلامی بوجود آید.
سیام * ۱۷۳۷ ** ۱۳۳۶ تنظیم: عابدنژاد** انتشار: مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.