انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35440

5 بازدید11 views

به گزارش #فراسخن، در توضیحات باشگاه استقلال در این رابطه آمده است: این باشگاه به واسطه شکایات بازیکنان خارجی قبلی خود در سالیان گذشته همواره با نامه های تهدید آمیز فیفا مبنی بر کسر امتیاز یا منع جذب بازیکنان داخلی و خارجی مواجه بوده است. برهمین اساس طلب ۴۷ هزار دلاری « عادل شیحی» بازیکن […]

به گزارش #فراسخن، در توضیحات باشگاه استقلال در این رابطه آمده است: این باشگاه به واسطه شکایات بازیکنان خارجی قبلی خود در سالیان گذشته همواره با نامه های تهدید آمیز فیفا مبنی بر کسر امتیاز یا منع جذب بازیکنان داخلی و خارجی مواجه بوده است. برهمین اساس طلب ۴۷ هزار دلاری « عادل شیحی» بازیکن مراکشی این تیم که در فصل قبل برای استقلال بازی می کرد، پرداخت شد. اما به واسطه مشکلات انتقال پول از تهران به آلمان از طریق سیستم مالی و بانکی عادی، باشگاه استقلال پیشنهاد داد این مبلغ تسلیم سفارت آلمان در تهران شود که وکیل آلمانی شیحی با این مساله مخالفت کرد.
این درحالی است که فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرده بود روز ۱۳ دسامبر مصادف با ۲۳ آذرماه آخرین فرصت برای پرداخت بدهی این بازیکن است. باشگاه استقلال نیز برغم وجود مشکل نقل و انتقالات پول از طریق صرافی های مجاز، این مبلغ را انتقال داد. ولی به دلیل همزمانی با تعطیلات سال جدید میلادی، این مبلغ با تاخیر به مقصد رسید. اما تاییدیه دریافت آن توسط وکیل عادل شیحی به فیفا ارسال شد.
این باشگاه در ادامه توضیحات خود افزوده است: یکی از مواردی که در این حکم فیفا اثر زیادی داشته است، تعداد زیاد بازیکنان خارجی سابق استقلال است که طی سالهای اخیر از این باشگاه به فیفا شکایت کرده اند. پرونده های لیام ردی، ساموئل،‌ هلمکه و پروپیچ با توجه به محکومیت استقلال در کمیته انضباطی فیفا همچنان مفتوح است و فیفا با توجه به شکایات قبلی، باشگاه استقلال را از جذب بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی منع کرد.
براساس اعلام باشگاه استقلال این باشگاه از طریق وکیل ایتالیایی خود به فیفا اعلام نموده است که فدراسیون جهانی فوتبال قادر نیست مطالبات ۳۸۰ هزار دلاری باشگاه استقلال را بابت حضور ۶ بازیکن در جام جهانی پرداخت کند. بر همین اساس باشگاه استقلال نیز قادر به حواله پول خود به طلبکاران نمی باشد.
در ادامه توضیحات باشگاه استقلال آمده است: این باشگاه با همکاری روابط بین الملل فدراسیون فوتبال ایران در تلاش است هر چه سریعتر این مشکل حل شود.
لازم به ذکر است باشگاه استقلال تهران در فصل نقل و انتقالات زمستانی « آندرانیک تیموریان»و« سرور جباروف» ازبکستانی را به خدمت گرفت اما طبق نامه فدراسیون جهانی فوتبال به این باشگاه استفاده از این بازیکنان در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
ورزشی**۹۰۲۹** ۱۷۰۱
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن** انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.