انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35441

24 بازدید26 views

سید ابوالقاسم رئوفیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن درباره حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو که منجر به جان باختن و زخمی شدن شدن تعدادی از آتش نشانان و حاضران در محل شد افزود: این که ما بخواهیم بگوییم فلان مسوول در این ارتباط کوتاهی کرده و […]

سید ابوالقاسم رئوفیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن درباره حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو که منجر به جان باختن و زخمی شدن شدن تعدادی از آتش نشانان و حاضران در محل شد افزود: این که ما بخواهیم بگوییم فلان مسوول در این ارتباط کوتاهی کرده و او را متهم و برایش رای صادر کنیم درست نیست.
وی در ادامه درباره شهروندانی که موقع بروز حادثه، در محل تجمع می کنند گفت: این تجمع ها باعث سد معبر و مانع بموقع رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه است. باید راهکارهایی اتخاذ شود که اگر حوادثی مشابه اتفاق افتاد این تجمعات صورت نگیرد و اجازه دهند کسانی که مسوولیت، تجهیزات و امکانات دارند رسیدگی کنند.
این فعال سیاسی با بیان این که باید تدابیری برای جلوگیری از بروز حوادث مشابه اندیشیده شود گفت: اگر در تهران زلزله بیاید چگونه می خواهند امدادرسانی کنند. این حادثه هشدار بزرگی بود که نشان می دهد ما نیازمند جدی گرفتن هشدارها هستیم.
ساختمان تجاری پلاسکو واقع در خیابان جمهوری، صبح پنج شنبه دچار آتش سوزی شد و پس از چند ساعت تلاش به علت شدت آتش فرو ریخت که منجر به گرفتار شدن تعدادی از آتش نشانان و شهروندان در زیر آوار شد.
از زمان ریزش ساختمان پلاسکو تاکنون عملیات آواربرداری با کمک تمام تجهیزات و نیروهای امدادی به طور شبانه روزی ادامه دارد.
سیام**۱۰۵۸**۱۴۴۹**خبرنگار: محمد افضلی**انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.