انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35445

10 بازدید14 views

به نوشته سه شنبه تارنمای شرکت فاضلاب تهران، «اصغر ریاضتی» افزود: خط اصلی جمع آوری فاضلاب مناطق غرب به طول چهار هزار و ۹۰۰ متر طراحی شد که فاضلاب منطقه ۹ شهرداری و بخشی از مناطق پنج (پایین دست بزرگراه شهید همت) را جمع آوری می کند.وی اعلام کرد تاکنون دو هزار و ۷۳۰ متر […]

به نوشته سه شنبه تارنمای شرکت فاضلاب تهران، «اصغر ریاضتی» افزود: خط اصلی جمع آوری فاضلاب مناطق غرب به طول چهار هزار و ۹۰۰ متر طراحی شد که فاضلاب منطقه ۹ شهرداری و بخشی از مناطق پنج (پایین دست بزرگراه شهید همت) را جمع آوری می کند.
وی اعلام کرد تاکنون دو هزار و ۷۳۰ متر لوله رانی با لوله های به قطر ۱۶۰۰ میلیمتر در مسیر جاده مخصوص کرج تا میدان آزادی و ۲۷۰ متر لوله رانی با لوله های قطر ۱۸۰۰ میلیمتر در مسیر بزرگ راه فتح تا تقاطع ۳۰ متری جی اجرا شده که سهم امسال، یک هزار و ۳۵۰ متر بود.
به گزارش #فراسخن، لوله رانی (پایپ جکینگ) به معنی قرار دادن لوله ها زیر زمین است بدون اینکه تداخل یا آسیبی به تاسیسات و ترافیک سطح زمین وارد شود.
به گفته این مسوول، خط انتقال فاضلاب از جاده مخصوص کرج، تقاطع بزرگ راه شهید ستاری و میدان آزادی آغاز و پس از عبور از بزرگراه آیت‌الله سعیدی به سوی میدان فتح و ۳۰ متری جی ادامه دارد و در نهایت به تونل فاضلاب رو غرب متصل می شود.
به گزارش #فراسخن، طرح فاضلاب تهران با اهداف حفاظت از محیط زیست، ارتقای سطح بهداشت عمومی، جلوگیری از آلودگی منابع آب زیرزمینی و تبدیل هزینه های سنگین درمان به هزینه های اندک پیشگیری از سال ۱۳۷۴ در گستره ای به مساحت ٧٠ هزار هکتار در مناطق ٢٢گانه تهران و برای پوشش دادن ١١ میلیون نفر از جمعیت این شهر آغاز شد.
بیش از ۹ هزار کیلومتر شبکه جمع آوری و ۷۶ کیلومتر تونل فاضلاب رو در این طرح ساخته می شود.
این طرح با پیش بینی اعتباری افزون بر ۲۰۰ هزار میلیارد ریال (به قیمت سال ۱۳۹۲) در دست اجراست و با پایان آن بیش از ٩٠٠ هزار انشعاب فاضلاب و ٢٢ واحد تصفیه خانه ساخته می شود.
اقتصام ** ۳۰۶۵**۱۹۶۱** تنظیم کننده: محمد ملک دار ** انتشاردهنده: مریم مسعود

آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان در کانال اقتصادی #فراسخن در تلگرام:
@IRNAeco
https://telegram.me/irnaeco

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.