انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35456

23 بازدید23 views

به گزارش پایگاه خبری سومریه نیوز، صدر با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر اینکه انتقال سفارت آمریکا به قدس به معنای اعلام جنگ آشکار علیه اسلام است، افزود:اتحادیه عرب باید استعفا دهد یا در مقابل چنین تجاوز آشکاری قاطعانه و جدی بایستد.صدر همچنین از سازمان همکاری اسلامی خواست که در برابر چنین تجاوزهایی نه […]

به گزارش پایگاه خبری سومریه نیوز، صدر با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر اینکه انتقال سفارت آمریکا به قدس به معنای اعلام جنگ آشکار علیه اسلام است، افزود:اتحادیه عرب باید استعفا دهد یا در مقابل چنین تجاوز آشکاری قاطعانه و جدی بایستد.
صدر همچنین از سازمان همکاری اسلامی خواست که در برابر چنین تجاوزهایی نه به صورت نمادین بلکه خیلی جدی و محکم بایستند.
رهبر جریان صدر عراق با بیان اینکه کشورهای اسلامی باید سفارت های رژیم صهیونیستی و آمریکا را حتی شده به طور موقت تعطیل کنند، بر ضرورت بستن فوری سفارت آمریکا در عراق تاکید کرد.
وی ادامه داد: عقب نشینی شما از این اقدام یعنی اینکه به آمریکا اجازه داده اید که صفحه جدیدی را در خاورمیانه و کشورهای عربی اسلامی باز کند؛ این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گفته بود این کشور هرگز در امور کشورهای دیگر دخالت نخواهد کرد و منطق و شعارش (ترامپ) اول رسیدگی به امور مردم آمریکا است.
وی گفت: ما تا زمانی که آنها خواستار روابط مسالمت آمیز باشند، خواستار صلح هستیم و درها به روی آنها باز است، در غیر این صورت همه درها را به روی آنها می بندیم.
بر اساس این گزارش، دونالد ترامپ رئیس جمهوری جدید آمریکا در جریان تبلیغات انتخاباتی خود وعده داد که در صورت پیروزی در این انتخابات سفارت آمریکا را از تل آویو به قدس اشغال منتقل خواهد کرد؛بر همین اساس مقام های رژیم صهیونیستی با روی کار آمدن ترامپ به دنبال اجرایی کردن این ادعا هستند.
این اظهارات خشم مسلمانان در سراسر دنیا به ویژه فلسطینیان را برانگیخته است.
تحلیلگران معتقدند که آمریکا با اجرای این وعده به پایتخت بودن بیت المقدس برای رژیم صهیونیستی مشروعیت می دهد.
خاورم**۹۳۲۹** ۱۰۱۰
مترجم: ندا بهبودی*انتشار دهنده:حسن معظمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.