انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35474

9 بازدید9 views

به گزارش #فراسخن از باشگاه استقلال، شهاب جهانیان گفت: خبری که امروز منتشر شد، خبر خوب و خوشایندی برای هواداران این تیم نبود و این اتفاقی است که افتاده و حالا باید همه سعی و تلاش خود را برای برطرف شدن این مشکل، داشته باشیم.وی افزود: باشگاه استقلال تمام تلاش خود را برای برطرف کردن […]

به گزارش #فراسخن از باشگاه استقلال، شهاب جهانیان گفت: خبری که امروز منتشر شد، خبر خوب و خوشایندی برای هواداران این تیم نبود و این اتفاقی است که افتاده و حالا باید همه سعی و تلاش خود را برای برطرف شدن این مشکل، داشته باشیم.
وی افزود: باشگاه استقلال تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل نقل و انتقالات بازیکنان به کار گرفته و رایزنی و مکاتباتی را با فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) انجام داده ایم.
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: در همین راستا فردا نیز همراه با سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه جلسه ای با معاون وزیر امور خارجه در این وزارت خانه خواهیم داشت؛ هواداران اطمینان داشته باشند باشگاه از هیچ کوششی برای حل این مشکل دریغ نخواهد کرد.
فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) به دلیل شکایت عادل شیحی بازیکن مراکشی فصل گذشته استقلال درباره دریافت نکردن مطالباتش، هرگونه نقل و انتقال بازیکن به این تیم را ممنوع اعلام کرده است و امروز باشگاه استقلال به این حکم اعتراض کرده است.
باشگاه استقلال در گزارش خود اشاره ای به نام معاون وزیر امور خارجه که با رئیس هیات مدیره این باشگاه دیدار کرده، نکرده است.
«برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.»
ورزشی**۹۱۲۹**۱۳۷۹
تنظیم کننده: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.