انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35478

17 بازدید20 views

به گزارش #فراسخن، مجید تخت روانچی روز سه شنبه در ملاقات گوران آلکسیج معاون وزیر امور خارجه صربستان با اشاره به سابقه روابط ایران و صربستان، بر ظرفیت های ایران در عرصه های مختلف اقتصادی، بازرگانی، نفت و گاز تاکید و آمادگی کشورمان را برای تحکیم و تقویت روابط اقتصادی و تبادل تجربیات در حوزه […]

به گزارش #فراسخن، مجید تخت روانچی روز سه شنبه در ملاقات گوران آلکسیج معاون وزیر امور خارجه صربستان با اشاره به سابقه روابط ایران و صربستان، بر ظرفیت های ایران در عرصه های مختلف اقتصادی، بازرگانی، نفت و گاز تاکید و آمادگی کشورمان را برای تحکیم و تقویت روابط اقتصادی و تبادل تجربیات در حوزه های مختلف اعلام کرد.
گوران آلکسیج معاون وزیر امور خارجه صربستان که به منظور انجام رایزنی های سیاسی بین ایران و صربستان به تهران سفر کرده است، روز سه شنبه با معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.
تخت روانچی خواستار تقویت مناسبات بخش های خصوصی دو کشور و نیز تحکیم همکاری های فرهنگی و گردشگری بین دو کشور شد.
گوران آلکسیج معاون وزیر امور خارجه صربستان نیز در این دیدار اظهار داشت: بلگراد اهمیت زیادی برای روابط با تهران قائل است و بر این باور است که جمهوری اسلامی ایران دارای نقشی سازنده و اساسی در عرصه تحولات منطقه ای و بین المللی و بویژه جهان اسلام است.
وی همچنین تاکید کرد که دولت صربستان آمادگی دارد در کلیه عرصه ها از جمله در زمینه اقتصادی، فن آوری و گردشگری مناسبات خود را با ایران تقویت کند.
تحولات خاورمیانه و منطقه جنوب شرق اروپا از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار مورد تبادل نظر و رایزنی قرار گرفت.
سیام**۶۰۸۴**۱۴۴۹*تنظیم:امیر خان زاده*انتشار:امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.