انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35539

7 بازدید23 views

به گزارش #فراسخن به نقل از ‘انسا’، یک فروند بالگرد Aw 139 امدادرسانی دقایقی پیش در حال عملیات امداد در پیست اسکی میان شهرهای ‘ کمپوفلیچه’ و ‘اکوئیلا’ به دلایل نامعلوم در منطقه ‘لوکولی’ سقوط کرد. براساس اخرین گزارشات رسیده سقوط این بالگرد احتمالا بخاطر مه شدید بوقوع پیوسته است و ۶ سرنشین داشت. این […]

به گزارش #فراسخن به نقل از ‘انسا’، یک فروند بالگرد Aw 139 امدادرسانی دقایقی پیش در حال عملیات امداد در پیست اسکی میان شهرهای ‘ کمپوفلیچه’ و ‘اکوئیلا’ به دلایل نامعلوم در منطقه ‘لوکولی’ سقوط کرد.
براساس اخرین گزارشات رسیده سقوط این بالگرد احتمالا بخاطر مه شدید بوقوع پیوسته است و ۶ سرنشین داشت. این بالگرد که در منطقه ای مه آلود پرواز می کرد پس از نجات یک اسکی باز مجروح، از ارتفاع ۶۰۰ متری سقوط کرد. سایر امداد رسانان اکنون به دنبال شناسایی محل سقوط این بالگرد هستند اما شرایط بد جوی عملیات را با مشکل مواجه کرده است.
کارشناسان اعلام کردند که این یک عملیات عادی امدادرسانی بود و اینکه بالگرد مذکور جزو گروهی که در این روزها جهت امداد رسانی برای فاجعه بهمن بکار گرفته شده اند، نبود. هنوز گزارشی از وضعیت سرنشینان این حادثه در دست نیست.
اروپام**۴۶۱ ** ۱۹۰۸
انتشار دهنده : افشار دارابی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.