انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35550

34 بازدید20 views

حجت الاسلام علی عسگری مشاور آیت الله هاشمی در بخشی از گفتگوی خود در کافه خبر خبرآنلاین(مشروح گفتگو اینجا قابل مطالعه است). به حضور احمدی نژاد در جلسات مجمع اشاره کرد.  مشروح این بخش از گفتگو را در ادامه بخوانید؛ * آقای احمدی نژاد در جلسات مجمع تشخیص بعد از پایان ریاست جمهوری اش حضور […]

حجت الاسلام علی عسگری مشاور آیت الله هاشمی در بخشی از گفتگوی خود در کافه خبر خبرآنلاین(مشروح گفتگو اینجا قابل مطالعه است). به حضور احمدی نژاد در جلسات مجمع اشاره کرد. 

مشروح این بخش از گفتگو را در ادامه بخوانید؛

* آقای احمدی نژاد در جلسات مجمع تشخیص بعد از پایان ریاست جمهوری اش حضور یافت. حال آنکه قبل از آن گفته می شود حتی به وزراء خود گفته بود نه به مجمع گزارش بدهید و نه در جلسه شرکت کنید.

رفتارش دوگانه بود.

*با ورود احمدی نژاد چه نوع برخوردی بین آقای هاشمی و آقای احمدی نژاد پیش آمد؟

به اعضای جلسه در مقام مسئول چه رفتاری وجود دارد؟ یک مسئول چه رفتاری می کند؟ سلام و علیک و حفظ ظاهر مخصوصا از آقای هاشمی که سمبل گذشت و اخلاق و متانت بود.

*یعنی ارتباط دیگری نداشتند؟

اینکه بخواهند جلسه ای بگیرند، نبود. احمدی نژاد اگر می خواست به حرفها و ایده آلهای آقای هاشمی گوش کند که احمدی نژاد نمی‌شد.

*اما برای همه تعجب آور بود که احمدی نژاد بعد از ریاست جمهوری پذیرفت که در جلسات مجمع شرکت کند.

حکم حضرت آقا بود یعنی آقا سعی کرد که به نحوی احمدی نژاد را حفظ کند ضمن اینکه به نظر من مهمترین اقدامی که برای احمدی نژاد صورت گرفت همین نهیب رهبری به اینکه او کاندیدا نشود. چون این بار هم خودش و هم نظام را لت و پار می کرد. جالب اینکه انشقاق در جبهه اصولگرایان قطعا پیش می آورد چون اصلا استاد بهم ریزی و اختلاف بود.

*آیا در جلسات مجمع سعی نکرد که حرکات اینچنینی از خود بروز دهد؟

خیلی وقتها اگر دقت کنید مثل جلسه ترحیم آقای هاشمی حضور داشت و خیلی مظلومانه و مودب می نشست. من اگر بودم، روم نمی شد.

۲۹۲۹

نظرات بسته شده است.