انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35565

7 بازدید17 views

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن از تارنمای خبری فیفا، صعود تیم کاشیما آنتلرز به فینال جام باشگاه های جهان در ژاپن، کیفیت فوتبال باشگاهی منطقه را به نمایش گذاشت. حالا کمی بیش از یک ماه از جام باشگاه های جهان ۲۰۱۶ در ژاپن گذشته است و تیم های برتر آسیا فرصت دیگری یافته اند […]

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن از تارنمای خبری فیفا، صعود تیم کاشیما آنتلرز به فینال جام باشگاه های جهان در ژاپن، کیفیت فوتبال باشگاهی منطقه را به نمایش گذاشت. حالا کمی بیش از یک ماه از جام باشگاه های جهان ۲۰۱۶ در ژاپن گذشته است و تیم های برتر آسیا فرصت دیگری یافته اند تا فصل نوینی را عرصه قاره ای و جهانی آغاز کنند.
لیگ قهرمانان ۲۰۱۷ آسیا از امروز (‌سه شنبه) آغاز می شود. بلیت جام باشگاه های جهان ۲۰۱۷ در امارات متحده عربی در انتظار قهرمان جام است.
باشگاه گلوبال اف سی فیلیپین برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا حضور می یابد. این تیم در اولین مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ میزبان تیم تامپینز روورز سنگاپور است.
برنده این دیدار در دومین مرحله مقدماتی به مصاف تیم بریزبن استرالیا می رود. تیم برنده این مرحله نیز به پلی آف راه می یابد و با تیم شانگهای شنهوا روبرو می شود.
مرحله دوم مقدماتی رقابتها با دیدار تیم های کیچی هنگ کنگ و هانوی اف سی ویتنام در ورزشگاه هنگ کنگ آغاز می شود.
مسابقات مرحله دوم مقدماتی تا هفته آینده با حضور ۹ تیم از منطقه شرق و غرب آسیا ادامه می یابد. شش تیم برنده این مرحله به پلی آف می روند. مسابقات مرحله گروهی روز ۲۰ فوریه ( ۲ اسفند) آغاز می شود.
تیم فاتح لیگ قهرمانان آسیا به نمایندگی از قاره کهن در جام باشگاه های جهان ۲۰۱۷ شرکت می کند.
استقلال تهران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ حضور دارد. این تیم در ورزشگاه آزادی تهران میزبان السد قطر است. تیم های پرسپولیس، استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان نیز به نمایندگی از ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ شرکت می کنند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم- زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.