انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35566

9 بازدید15 views

به گزارش فرانسه، مناطق مختلف در کالیفرنیا از اوایل دسامبر با طوفان های سهمگین، بادهای تند و باران های سنگین روبرو بوده و این وضعیت در ماه ژانویه نیز ادامه داشته است.در همین حال گزارش شده است که «جری براون» فرماندار کالیفرنیا در سراسر این ایالت حالت فوق العاده اعلام کرده است. وی در این […]

به گزارش فرانسه، مناطق مختلف در کالیفرنیا از اوایل دسامبر با طوفان های سهمگین، بادهای تند و باران های سنگین روبرو بوده و این وضعیت در ماه ژانویه نیز ادامه داشته است.
در همین حال گزارش شده است که «جری براون» فرماندار کالیفرنیا در سراسر این ایالت حالت فوق العاده اعلام کرده است. وی در این زمینه گفت: به دلیل خسارات سنگین ناشی از طوفان و بارش های سنگین شرایط را برای افراد خطرناک دیدم و از این رو، وضعیت اضطراری اعلام می کنم.
فرماندار کالیفرنیا از آژانس مسئول فعالیت های بزرگراهها، پل ها و خطوط ریلی خواست تا درخواستی فوری را برای کمک از دیگر مقامات فدرال ارائه کنند. وی همچنین دفتر خدمات امور اضطراری را موظف کرد که کمک های لازم را ارائه کند.
در حالیکه مقامات فدرال در کالیفرنیا در حال ارزیابی میزان خساران به جای مانده از این طوفان های سهمگین هستند، برآوردهای اولیه از ده‌ها میلیون دلار خسارات حکایت دارد.
اروپام**۹۲۳۴** مترجم: اطهر اینانلو ** انتشار دهنده: زهرا هژبری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.