انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35577

8 بازدید14 views

به گزارش #فراسخن، اسپوتنیک، ‘ دلسی رودریگز’ وزیر امور خارجه ونزوئلا در حاشیه اجلاس جامعه آمریکای لاتین و کشورهای حوزه کارائیب در دومینیکن افزود: بار دیگر سخنان رئیس جمهوری ونزوئلا به همه دولت های آمریکا را تکرار می کنم که ونزوئلا مذاکره و روابط را براساس احترام متقابل و تعهد به قوانین بین الملل خواستار […]

به گزارش #فراسخن، اسپوتنیک، ‘ دلسی رودریگز’ وزیر امور خارجه ونزوئلا در حاشیه اجلاس جامعه آمریکای لاتین و کشورهای حوزه کارائیب در دومینیکن افزود: بار دیگر سخنان رئیس جمهوری ونزوئلا به همه دولت های آمریکا را تکرار می کنم که ونزوئلا مذاکره و روابط را براساس احترام متقابل و تعهد به قوانین بین الملل خواستار است.
وزیر خارجه ونزوئلا ادامه داد: واشنگتن باید مواضع خود را در مورد روابط بیشتر با ونزوئلا شفاف اعلام کند. زمانی که مواضع مقامات جدید آمریکا مشخص شد، ما نیز مواضع خود را اعلام خواهیم کرد.
در نوامبر ۲۰۱۶ رئیس جمهوری ونزوئلا از دولت وقت آمریکا خواست دستور کار مثبتی را در مورد روابط دوجانبه ارائه کند تا روند توسعه روابط با آمریکا در دوران دولت جدید آمریکا شتاب بگیرد. این در حالی است که ۱۳ ژانویه باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین آمریکا تحریم ها علیه ونزوئلا را به اتهام نقض حقوق بشر و فساد در این کشور تمدید کرد.
رئیس جمهوری ونزوئلا بارها آمریکا را به مداخله در امور این کشور و حمایت از مخالفان برای براندازی دولت کاراکاس متهم کرده است.
اروپام**۹۲۳۴** مترجم: اطهر اینانلو **انتشار دهنده : زهرا هژبری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.