انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35585

7 بازدید14 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از تارنمای خبری ساکرنت، سرالکس فرگوسن سرمربی اسبق منچستریونایتد گفت‌: خوزه مورینیو به خاطر پیشرفت منچستریونایتد الهام دهنده است. منچستریونایتد بدشانس بوده که با چلسی صدرنشین لیگ برتر انگلیس رقابت نمی کند. شیاطین سرخ بعد از تساوی یک بر یک در دیدار شنبه برابر استوک سیتی به ۱۷ مسابقه بدون […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از تارنمای خبری ساکرنت، سرالکس فرگوسن سرمربی اسبق منچستریونایتد گفت‌: خوزه مورینیو به خاطر پیشرفت منچستریونایتد الهام دهنده است. منچستریونایتد بدشانس بوده که با چلسی صدرنشین لیگ برتر انگلیس رقابت نمی کند.
شیاطین سرخ بعد از تساوی یک بر یک در دیدار شنبه برابر استوک سیتی به ۱۷ مسابقه بدون شکست رسیدند. وین رونی کاپیتان تیم با گلزنی در این دیدار تعداد گل های خود را به ۲۵۰ گل رساند و رکورد گلزنی ها سربابی چارلتون را با ۲۴۹ گل جابجا کرد.
منچستریونایتد هم اکنون با ۴۱ امتیاز و ۱۴ امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین در مکان ششم جدول رقابت های لیگ برتر انگلیس قرار دارد و فرگوسن شکی ندارد که بعد از جدایی فان خال در تابستان گذشته، مورینیو و شاگردانش در مسیر درستی حرکت می کنند.
فرگوسن در مصاحبه ای به تارنمای خبری بی بی سی اسپورت گفت: فکر می کنم مورینیو عملکرد خیلی خوبی داشته است. آمدن او به منچستریونایتد و ایجاد تغییر و تحول در باشگاه، کار آسانی نیست. فکر می کنم فان خال عملکرد خوبی داشت و مورینیو نیز عملکرد عالی داشته است.
فرگوسن معتقد است که مورینیو بدشانس بوده که در این همه مسابقات تساوی کسب کرده است.
وی در این باره گفت:‌ مورینیو کنترل باشگاه را در دست دارد. بازیکنان خیلی خوب بازی می کنند و مورینیو خیلی بدشانس بوده است. فکر می کنم که وی شش تساوی داشته است. بدون این تساوی ها، آنها با چلسی رقابت می کردند.
فرگوسن در ماه مه ۲۰۱۳ بعد از ۲۶ سال هدایت منچستریونایتد، بازنشسته شد. او معتقد است که مورینیو سرمربی سابق چلسی در اولد ترافورد نقش خود را پیدا کرده است.
فرگوسن ۷۵ ساله در این باره گفت: فکر می کنم که خوزه در حال پیدا کردن راه حل هایی است. در اوایل فصل احساساتش را کنترل نمی کرد ولی او آرام است. تیم آینه سرمربی است.
وی افزود: منچستریونایتد با انرژی و عزم بالا بازی می کند و می خواهد پیروز شود که فکر می کنم واقعا مهم است.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم- زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.