انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35586

7 بازدید13 views

سید جلال ملکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن، افزود: احتمال از بین رفتن اجساد وجود دارد.وی گفت: بامداد امروز تیم های جستجوگر آتش نشانی در یک عملیات و تحقیقات میدانی و با بررسی نقشه های ضلع شرقی محل حادثه به یک اتاقک پنج متری برخورد کردند که دیواره بتونی این اتاقک […]

سید جلال ملکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن، افزود: احتمال از بین رفتن اجساد وجود دارد.
وی گفت: بامداد امروز تیم های جستجوگر آتش نشانی در یک عملیات و تحقیقات میدانی و با بررسی نقشه های ضلع شرقی محل حادثه به یک اتاقک پنج متری برخورد کردند که دیواره بتونی این اتاقک را تخریب و حفره ای برای دست یافتن به این اتاقک ایجاد کردند.
ملکی تصریح کرد: ۲ نفر از آتش نشانان به این اتاقک که به دلیل آواربرداری بخش انتهایی آن تخریب شده بود، وارد شدند.
وی با بیان اینکه در این اتاقک تعدادی ترانسفورماتور و کابل های برق وجود داشت، خاطرنشان کرد: در این اتاقک خبری از اجساد مطهر آتش نشانان و سایر شهروندان عادی نبود.

**۹۰ درصد عملیات آواربرداری انجام شده است
وی با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد عملیات آواربرداری انجام شده است تاکید کرد: عملیات آواربرداری وارد روز ششم شده و ماموران آتش نشانی همچون گذشته با دقت مشغول عملیات آواربرداری و جستجوی اجساد افراد هستند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پاسخ به خبرنگار #فراسخن مبنی بر اینکه آیا براثر شدت جراحات وارده و دمای حدود ۶۰۰ درجه ای در زیرآوار احتمال از بین رفتن اجساد وجود داشته، گفت: این احتمال وجود دارد اما تیم های عملیاتی آتش نشانی با دقت کامل مشغول جستجوی اجساد شهدای آتش نشانی و سایر افراد هستند.
وی با بیان اینکه تا این لحظه قرار شده مراسم تشییع حتی در صورت پیدا نشدن اجساد برگزار شود، یادآور شد: تلاش خواهیم کرد عملیات آواربرداری و جستجوی اجساد تا روز مراسم تشییع به پایان برسد.
ملکی تعداد شهدای آتش نشان در حادثه پلاسکو را ۱۶ نفر اعلام کرد و گفت: تعدادی اجساد سایر شهروندان نیز با شهدای آتش نشان حداکثر ۲۵ نفر خواهد بود.
ساختمان تجاری پلاسکو پنج شنبه ۳۰ دیماه پس آتش سوزی بطور کامل فروریخت.
تاکنون پیکر ۲ شهید آتش نشان و اجساد چهار شهروند از زیرآوار سنگین ساختمان پلاسکو خارج شده و یک آتش نشان نیز بدلیل سوختگی شدید در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود ** انتشاردهنده:اصغر رضاخانی
تهرام/۷۲۴۳//۷۲۴۴ /۱۴۸۴

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.