انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35587

8 بازدید14 views

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار پارلمانی #فراسخن، علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ در دیدار با مدیریت و جمعی از آتش نشانان این ستاد ابراز همدردی کرد.نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با ذکر یاد و خاطره شهدای آتش نشان […]

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار پارلمانی #فراسخن، علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ در دیدار با مدیریت و جمعی از آتش نشانان این ستاد ابراز همدردی کرد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با ذکر یاد و خاطره شهدای آتش نشان پلاسکو از ایثار و جانفشانی آتش نشانان این حادثه تاثربار قدردانی کرد و همچنین مقام شامخ آتش نشانان شهید را ستود.
علی نوبخت با بیان احساس تکلیف و تعهد نمایندگان مجلس شورای اسلامی از همان لحظه های آغازین این حادثه، به ذکر مشروح پی گیری ها، جلسات، بازدیدهای کمیسیون بهداشت و درمان در ارتباط با حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت و گفت: نتایج کارشناسی آن در اولین روز کاری هفته آینده در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی منعکس خواهد شد.
وی در این دیدار خواستار ارایه نقطه نظر و پیشنهاهای کارشناسی آتش نشانان برای پیشگیری از وقوع حوادث شد.
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ادامه به اهتمام و آمادگی انجمن روان پزشکی برای همراهی با خانواده ی شهدای آتش نشان و پرسنل خدوم آتش نشانی اشاره کرد و بر آموزش مردم و تحقق امر پیشگیری در فرهنگ عمومی برای مقابله با حوادث و خطرات و آسیب های غیرمترقبه تاکید کرد.

**لزوم رصد نقاط حادثه خیز
در این دیدار، رضایی رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ با سپاس و قدردانی از این حضور، خواستار دلجویی و رسیدگی به وضع بازماندگان و خانواده های شهدای آتش نشان و تامین آرامش روحی و روانی آن ها شد و با تاکید بر اشاعه فرهنگ پیشگیری، به اهمیت همدلی و همکاری تمامی دستگاه های پیشگیرانه و امدادی پرداخت.
رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ به اهمیت سازمان آتش نشانی در رصد نقاط حادثه خیز مناطق با ارایه طرح های کارشناسی همکارانش برای مقابله با حوادث اشاره کرد و حضور روانکاو و روانپزشک در ایستگاه های آتش نشانی را از پیشنهادات خود برشمرد.
در این نشست دکتر پوراصغری رییس امور رفاه اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به نمایندگی از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور آمادگی این سازمان را برای انجام هرگونه همکاری و مساعدت اعلام کرد.
در پایان، با بازدید رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و هیات همراه از بخش های اداری، پشتیبانی و عملیاتی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ از زحمات، خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان قدردانی کرد.
سیام**۹۱۲۱**۱۴۲۹
خبرنگار: سمیه لاری**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.