انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35590

7 بازدید14 views

به گزارش #فراسخن، این تسهیلات برای قراردادهای طرح های برقی کردن راه‌آهن گرمسار – اینچه برون و احداث نیروگاه حرارتی ۱۴۰۰ مگاواتی هرمزگان اختصاص دارد.متن مصوبه هیات وزیران به این شرح است:۱- در اجرای تبصره (۳۸) الحاقی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور تسهیلات قرارداد طرح‌ ‘برقی کردن راه‌آهن گرمسار – اینچه برون’ یک میلیارد […]

به گزارش #فراسخن، این تسهیلات برای قراردادهای طرح های برقی کردن راه‌آهن گرمسار – اینچه برون و احداث نیروگاه حرارتی ۱۴۰۰ مگاواتی هرمزگان اختصاص دارد.
متن مصوبه هیات وزیران به این شرح است:
۱- در اجرای تبصره (۳۸) الحاقی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور تسهیلات قرارداد طرح‌ ‘برقی کردن راه‌آهن گرمسار – اینچه برون’ یک میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۱) یورو و تسهیلات قرارداد طرح ‘احداث نیروگاه حرارتی ۱۴۰۰ مگاواتی هرمزگان’ یک میلیارد و دویست میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰۰ر۱) یورو تعیین می‌گردد.
۲- حداقل دوره تأمین مالی تسهیلات یادشده (۱۰) سال است.
۳- دستگاه‌های اجرایی موظفند حداقل (۳۰) درصد از تجهیزات، ماشین‌آلات و خدمات موردنیاز طرح‌های موضوع این تصویب‏نامه را از محل تولیدات و خدمات داخلی تأمین نمایند.
۴- وزارت امور اقتصادی و دارایی مجاز است به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران قراردادهای اعطای تسهیلات موضوع این تصویب‌نامه را امضا نماید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت،اسحاق جهانگیری، این مصوبه را برای اجرا به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، نیرو، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان برنامه و بودجه کشور و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ کرد.
سیام ** ۹۳۱۴**۱۴۲۹
تنظیم: داود توسلی**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.