انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35591

9 بازدید4 views

به گزارش #فراسخن، امروز (چهارشنبه) پس از گشایش دفتر یادبود قهرمانان شهید آتش نشان در سرکنسولگری ایران، مقام های محلی و دیپلمات ها در دیدار با علی محمدی سرکنسول ایران این واقعه را تسلیت گفتند. وزیر روابط بین الملل و اقتصاد خارجی و رئیس دومای استان آستراخان، نماینده وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه در این […]

به گزارش #فراسخن، امروز (چهارشنبه) پس از گشایش دفتر یادبود قهرمانان شهید آتش نشان در سرکنسولگری ایران، مقام های محلی و دیپلمات ها در دیدار با علی محمدی سرکنسول ایران این واقعه را تسلیت گفتند.
وزیر روابط بین الملل و اقتصاد خارجی و رئیس دومای استان آستراخان، نماینده وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه در این استان، کنسول جمهوری قزاقستان و ترکمنستان و همچنین رئیس اتاق بازرگانی آستراخان از جمله میهمانانی بودند که با حضور در سرکنسولگری ایران به شهدای آتش نشان ادای احترام کردند و متن یادبود را در دفتر ویژه نوشتند.
آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو که سوم بهمن رخ داد و موجب شهادت چند مامور آتش نشان و قربانی شدن چند شهروند شد، بازتاب گسترده جهانی یافت و شمار زیادی از سران و مقام های بلندپایه کشورهای مختلف به مقام های جمهوری اسلامی تسلیت گفتند.
اروپام ۱۵۱۶ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.