انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35593

7 بازدید7 views

حسن بانک روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن، افزود: شخصیت ممتاز و خستگی‌ناپذیر آیت الله هاشمی در طول تاریخ پرفراز و نشیب ایران، خاطره امیرکبیر را در اذهان تداعی خواهد کرد و بی شک مردم فهیم ایران قدردان تلاش های دلسوزانه، صبورانه و مشفقانه آن بزرگمرد خواهند بود.این فعال سیاسی یادآور […]

حسن بانک روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن، افزود: شخصیت ممتاز و خستگی‌ناپذیر آیت الله هاشمی در طول تاریخ پرفراز و نشیب ایران، خاطره امیرکبیر را در اذهان تداعی خواهد کرد و بی شک مردم فهیم ایران قدردان تلاش های دلسوزانه، صبورانه و مشفقانه آن بزرگمرد خواهند بود.
این فعال سیاسی یادآور شد: آیت الله هاشمی به گروه و جناح خاصی تعلق نداشت، بلکه جایگاه وی فراتر از جریانات سیاسی بود و همواره تلاش می کرد فراتر از گروه ها حرکت کند.
بانک ادامه داد: صبر و استقامت آیت الله هاشمی هم در قول و هم در فعل کم نظیر بوده و از ایشان یک سیاستمدار بی بدیل برای کشور ساخته بود. سیاستمدار و مردی که شاید تاریخ جمهوری اسلامی کمتر کسی چون او را بخود ببیند.
رییس سازمان جوانان حزب اعتدال و توسعه استان تهران افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در دوره‌های خاص تاریخ معاصر نقش آفرین بود. همت والا و تدابیرشان در دفاع مقدس، دوران سازندگی، صبر و تحملشان در مواجهه با بی مهری ها و امیدی که در سال‌های اخیر برای مردم و به ویژه نسل جوان ایجاد کرده بودند، بی نظیر و مثال زدنی بود.
بانک با دعوت از عموم جوانان و علاقمندان برای شرکت در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: نسل ما نسل جوانی است که امروز بخشی از خاطرات سیاسی – اجتماعی‌شان با آیت الله هاشمی گره خورده است. بنابراین سعی خواهیم کرد میراث دار خوبی برای راه و روش اعتدالی ایشان باشیم و بدین منظور با برگزاری مراسم بزرگداشت از عموم ملت شریف می خواهیم ما را در این مسیر همراهی کنند.
رییس شاخه جوانان حزب اعتدال و توسعه استان تهران ضمن تقدیر از جوانان دیگر احزاب و تشکل های سیاسی که با حضور خود مسیر اعتدالی آیت الله هاشمی را در دست دارند، گفت: مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی به همت جوانان اعتدالی استان تهران در روز جمعه مورخ هشتم بهمن ماه ۱۳۹۵ از ساعت ٩:٣٠ الی ١١:٣٠ در حسینه جماران و با حضور خانواده هاشمی، اعضای حزب اعتدال و توسعه کشور، نمایندگان مجلس، مسئولان کشوری و لشکری و عموم ملت شریف ایران که در روز تشییع آن فقیه عالیقدر نشان دادند هاشمی هنوز زنده است و نهضت ادامه دارد؛ برگزار خواهد شد.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه ۱۹ دیماه در سن ۸۲ سالگی به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش به ملکوت اعلی پیوست.
پیکر آن فقید بعد از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی و تشییع میلیونی مردم، بعدازظهر سه شنبه ۲۱ دیماه در جوار حضرت امام خمینی (ره) آرام گرفت.
سیام**۱۰۵۸**۱۴۲۹
خبرنگار: محمد افضلی**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.