انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35601

8 بازدید4 views

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس روز ۲۹ دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران سرخ پوشان، تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه در نیمه دوم این دیدار گزارش شد. بر همین اساس کمیته انضباطی طبق بند یک ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی و با […]

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس روز ۲۹ دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران سرخ پوشان، تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه در نیمه دوم این دیدار گزارش شد.
بر همین اساس کمیته انضباطی طبق بند یک ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی و با توجه به سوابق تخلفات تماشاگران پرسپولیس در هفته های چهارم، ششم، یازدهم و شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، این تیم را به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
همچنین باشگاه فولاد خوزستان نیز به خاطر پرتاب ترقه تماشاگران و فحاشی آنها به داور مسابقه در جریان این رقابت، طبق بند یک ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی محکوم شد. به این ترتیب با توجه به سوابق تخلفات تماشاگران این تیم در هفته های دهم،‌ چهاردهم و پانزدهم رقابت های لیگ،‌ باشگاه فولاد خوزستان در مجموع باید ۱۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
کلیه آرای صادره از سوی کمیته انضباطی قطعی است.
ورزشی**۹۰۲۹**۱۳۷۹
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.