انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35605

10 بازدید5 views

به گزارش روزچهارشنبه #فراسخن علی رضا عنایتی در گفتگویی مطبوعاتی با اشاره به اینکه سفر وزیر امور خارجه کویت به تهران یک گام مهم و ارزشمند در راستای تقویت روابط ایران و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است، گفت : تهران امیدوار است که این سفر مقدمه ای برای بازگشت سفرای کشورهای عضو شورای همکاری […]

به گزارش روزچهارشنبه #فراسخن علی رضا عنایتی در گفتگویی مطبوعاتی با اشاره به اینکه سفر وزیر امور خارجه کویت به تهران یک گام مهم و ارزشمند در راستای تقویت روابط ایران و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است، گفت : تهران امیدوار است که این سفر مقدمه ای برای بازگشت سفرای کشورهای عضو شورای همکاری به تهران باشد.
عنایتی همچنین با رد خبرهایی در زمینه ارتباط این سفر با سیاست های جدید دولت آمریکا درقبال منطقه خاورمیانه گفت : سفر وزیر امور خارجه کویت به تهران با هدف تقویت روابط منطقه ای است و ارتباطی به ایالات متحده آمریکا ندارد چرا که ایران و اعضای شورای همکاری خلیج فارس سرنشینان یک کشتی هستند.
وی افزود: تهران امیدوار است که این سفر نتایج خوبی برای تمامی منطقه داشته باشند که تمامی کشورها از آن بهره مند شوند و با تقویت ثبات منطقه ای تمامی مسایل از راه گفتگو و مذاکره و همکاری حل و فصل شود.
سفیر کشورمان درکویت گفت : دست ایران برای دوستی به سمت کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس دراز شده است.
شیخ صباح الخالد در این سفر حامل پیامی برای حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان از سوی امیر کویت است.
سفر یک روزه وزیر امور خارج کویت از مدتی قبل مطرح و برای آن برنامه ریزی شده و در چارچوب روابط دو جانبه ایران و کویت انجام می شود.
خاورم*۳۲۰ / ۱۰۶۴ انتشار دهنده: فرشاد محسن زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.