انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35609

8 بازدید3 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن، نشریه الرای با یادآوری اینکه کویت و روسیه اراده مشترکی را برای همکاری در زمینه صنایع نفت و گاز پایه ریزی کرده اند، نوشت : وزارت انرژی روسیه نیز متقابلا با تایید این همکاری ها تاکید کرده است که هیاتی را به کویت اعزام خواهد کرد تا دو کشور در […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن، نشریه الرای با یادآوری اینکه کویت و روسیه اراده مشترکی را برای همکاری در زمینه صنایع نفت و گاز پایه ریزی کرده اند، نوشت : وزارت انرژی روسیه نیز متقابلا با تایید این همکاری ها تاکید کرده است که هیاتی را به کویت اعزام خواهد کرد تا دو کشور در زمینه صنایع نفت و گاز و پتروسیمی مذاکرات مفصلی را انجام می دهند .
کویت پس از سفر سال گذشته امیر این کشور شیخ صباح الاحمد به روسیه فصل جدیدی را برای گسترش همکاری ها با روسیه گشوده و به تازگی مساله توسعه همکاری های دو کشور در زمینه گردشگری نیز مطرح شده است .
پیشتر نیز دولت روسیه اعلام کرده بود که برای توسعه همکاری های خود با کویت در زمینه های مختلف طرح احداث نیروگاه هسته ای در این کشور را در دست بررسی دارد .
کویت همچنین با تشکیل کمیته ای ویژه برای تولید انرژی هسته ای مذاکراتی را با کشورهای فرانسه و ژاپن در این زمینه انجام داده بود.
خاورم*۳۲۰ **۱۰۱۰
انتشار دهنده:حسن معظمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.