انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35616

9 بازدید4 views

سردار غلامحسین غیب پرور امروز در حاشیه اختتامیه جشنواره ابوذر در جمع خبرنگاران زنجان اظهار داشت: بسیج برای باز کردن گره‌های کور و از زمین برداشتن بارهایی که دیگران برای بلند کردن آن اقدام نمی‌کنند وارد می‌شود. و با بیان اینکه اقتصاد کشور ما مشکلات و معضلاتی دارد، عنوان کرد: به غیر از تفکر و […]

سردار غلامحسین غیب پرور امروز در حاشیه اختتامیه جشنواره ابوذر در جمع خبرنگاران زنجان اظهار داشت: بسیج برای باز کردن گره‌های کور و از زمین برداشتن بارهایی که دیگران برای بلند کردن آن اقدام نمی‌کنند وارد می‌شود.

و با بیان اینکه اقتصاد کشور ما مشکلات و معضلاتی دارد، عنوان کرد: به غیر از تفکر و اقدام بسیجی هیچ راه دومی برای برطرف کردن این مشکلات وجود ندارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه منظور از اقدام بسیجی سازمان بسیج فعلی نیست، افزود: منظور حرکت جهادی و بسیجی است که اگر اقتصاد را حل نکنیم ضرر و زیانهای متوجه ما خواهد شد.

وی با بیان اینکه راه حل اقتصاد کشور چیزی جز حرکت بسیجی نیست، ابراز کرد: انقلاب تا به امروز در هر زمینه‌ای اگر بسیجی حرکت کرده برنده شده است.

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه سازمان بسیج بارها به دولت پیشنهاد کرده تا از ظرفیت‌های بسیج استفاده شود، یادآور شد: ما با آغوش باز داوطلبیم تا تجربیات و ظرفیت‌ها را در اختیار دولت قرار دهیم و اگر دولت محترم این اراده را داشته باشد ما یک لحظه درنگ نخواهیم کرد.

۲۹۲۹

نظرات بسته شده است.