انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35618

8 بازدید5 views

«محسن بزرگی» عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن در خصوص نامه فدراسیون جهانی فوتبال برای جلوگیری از نقل و انتقالات زمستانی تیم فوتبال استقلال تهران افزود: مدیر عامل باشگاه استقلال در حال پیگیری این موضوع است زیرا رای صادر شده قابل چشم پوشی است.وی گفت: به دلیل تحریم های بانکی ایران، انتقال […]

«محسن بزرگی» عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن در خصوص نامه فدراسیون جهانی فوتبال برای جلوگیری از نقل و انتقالات زمستانی تیم فوتبال استقلال تهران افزود: مدیر عامل باشگاه استقلال در حال پیگیری این موضوع است زیرا رای صادر شده قابل چشم پوشی است.
وی گفت: به دلیل تحریم های بانکی ایران، انتقال پول از باشگاه استقلال به سختی و با تاخیر انجام می شود. همانطور که مطالبات باشگاه استقلال از فدراسیون جهانی فوتبال به دلیل همین مشکلات هنوز وصول نشده است. بر همین اساس فیفا نیز با آگاهی از این موضوع با هدف تلنگر زدن به باشگاه استقلال رای جلوگیری از نقل و انتقالات زمستانی را صادر کرد. در حالی که می توانست آبی پوشان را با جریمه سنگینتر «کسر امتیاز» مواجه کند.
بزرگی ادامه داد: اما آنچه در چند روز گذشته برای من عجیب بود، مسبب دانستن معاونت حقوقی باشگاه در این باره است. زیرا مسائل مربوط به بازیکنان خارجی و پیگیری قراردادهای آنها به امور بین الملل باشگاه استقلال مربوط است. به عبارتی نسبت دادن اتفاقات رخ داده اخیر در خصوص بازیکنان خارجی قبلی و فعلی به معاونت حقوقی نشان دهنده جهل افرادی است که از چارت باشگاه استقلال اطلاع صحیحی ندارند.
معاون حقوقی باشگاه استقلال در خصوص نحوه قرارداد با «آندرانیک تیموریان» و « سرور جباروف» بازیکنانی که به تازگی با آبی پوشان قرارداد امضاء کردند، گفت: مدیریت باشگاه استقلال از من خواست در تنظیم قرارداد تیموریان کمک کنم و خوشبختانه استانداردترین توافق مکتوب با این بازیکن منعقد شد و همه جوانب آن را نیز می پذیرم. اما قرارداد جباروف را امور بین الملل باشگاه استقلال تنظیم کرده است.
وی ادامه داد: در فدراسیون جهانی فوتبال نیز کمیته تعیین وضعیت بازیکنان ضرب العجل لازم را به فدراسیون فوتبال ایران در خصوص « عادل شیحی» اعلام کرده بود که فدراسیون نیز مکاتبات لازم در این باره را با امور بین الملل باشگاه استقلال انجام داد.
بزرگی در این پاسخ به این سئوال که در صورتی که مشکل فعلی استقلال حل نشود،‌ ادامه همکاری با بازیکنان تازه به خدمت گرفته چگونه خواهد بود؟ گفت: فعلا تمام تلاش باشگاه برای حل و فصل این موضوع است و امیدواریم این اتفاق نیز رخ دهد.
طبق نامه فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نکردن مطالبات « عادل شیحی» بازیکن مراکشی فصل قبل خود،‌ اجازه نقل و انتقالات بازیکن در زمستان را ندارد. این درحالی است که «آندرانیک تیموریان» و« سرور جباروف» در مجموع با قرارداد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به تازگی با آبی پوشان به توافق رسیدند.
ورزشی**۹۰۲۹**۱۳۷۹
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.