انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35620

9 بازدید3 views

به گزارش #فراسخن عصر چهارشنبه #فراسخن از روابط عمومی پزشکی قانونی استان تهران، پیکر چهار تن دیگر از جانباختگان حادثه پلاسکو امروز بعدازظهر (چهارشنبه) به پزشکی قانونی مرکز کهریزک تحویل داده شد.به گزارش پزشکی قانونی، این چهار پیکر متعلق به شهدای آتش آنشان است.براساس این گزارش، اقدامات تخصصی و کارشناسی در حال انجام است و […]

به گزارش #فراسخن عصر چهارشنبه #فراسخن از روابط عمومی پزشکی قانونی استان تهران، پیکر چهار تن دیگر از جانباختگان حادثه پلاسکو امروز بعدازظهر (چهارشنبه) به پزشکی قانونی مرکز کهریزک تحویل داده شد.
به گزارش پزشکی قانونی، این چهار پیکر متعلق به شهدای آتش آنشان است.
براساس این گزارش، اقدامات تخصصی و کارشناسی در حال انجام است و با اخذ DNA و تطبیق آن‌ها با نمونه هویت جانباختگان احراز می‌شود.
به گزارش پزشکی قانونی تهران، تا لحظه انتشار این خبر، تعداد کل اجساد تحویلی به پزشکی قانونی با احتساب فرد ارجاع شده از بیمارستان به ۱۲ تن رسیده است.
به گزارش #فراسخن، ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی حدود ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه(۳۰ دی) دچار حریق شد و حدود ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه ساختمان به طور کامل فروریخت و تعدادی از آتش نشانان که در حال اطفای حریق بودند، زیر آوار گرفتار شدند.
اجتمام**۹۱۳۲**۱۵۶۹
دریافت: فرزانه سلامت بخش ** انتشار: علی حبیبی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.