انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35625

7 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن به نقل از رویترز، وزارت بهداشت برزیل تاکید کرده است: این میزان تلفات در مناطق روستایی ایالت ‘ مینزژرس’ در جنوب شرق کشور ثبت شده است و هم اکنون در ۹ ایالت طرح واکسیناسیون عمومی در حال اجرا است.بر اساس این گزارش، ۷۰ مورد ابتلا به این بیماری ویروسی شناسایی و ۳۶۸ […]

به گزارش #فراسخن به نقل از رویترز، وزارت بهداشت برزیل تاکید کرده است: این میزان تلفات در مناطق روستایی ایالت ‘ مینزژرس’ در جنوب شرق کشور ثبت شده است و هم اکنون در ۹ ایالت طرح واکسیناسیون عمومی در حال اجرا است.
بر اساس این گزارش، ۷۰ مورد ابتلا به این بیماری ویروسی شناسایی و ۳۶۸ مورد مشکوک مبتلایان در دست بررسی است.
سازمان جهانی بهداشت چندی پیش همزمان با نگرانی فزاینده درباره گسترش بیماری مرگبار تب زرد از کشور آفریقایی آنگولا به سایر نقاط جهان، به مسافران این کشور هشدار داد که واکسن علیه این بیماری را استفاده کنند.
از هنگام آغاز ویروس همه گیر تب زرد در دسامبر ۲۰۱۵ میلادی تاکنون بیش از ۴۰۰ تن جان باختند و حدود یک هزار و ۹۷۵ مورد مظنون به ابتلا به این بیماری که توسط پشه منتقل می شود، مشاهده شده است.
تب زرد، به شدیدترین مورد شیوع یک بیماری در چند دهه گذشته تبدیل شده است و این بیماری توسط همان پشه هایی که عامل ویروس های زیکا و دنگی است، انتقال می یابد، گرچه این بیماری با میزان مرگ و میر ۷۵ درصد، بسیار جدی تر بوده و در موارد شدید، موجب بستری شدن بیمار در بیمارستان الزامی می شود.
شبک**۹۳۷۷**۱۹۱۷** مترجم: حمید اوضح **انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.