انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35629

10 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، داوید کووا از جانب رئیس جمهوری بلغارستان نوشت: خواهشمندم همدردی ما را به نزدیکان قربانیان و ملت دوست ما «ایران»، ابراز نمایید. وی همچنین در این پیام برای آسیب دیدگان بهبودی سریع و کامل آرزو کرد. دفتر یادبود به مناسبت حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در صوفیا […]

به گزارش #فراسخن، داوید کووا از جانب رئیس جمهوری بلغارستان نوشت: خواهشمندم همدردی ما را به نزدیکان قربانیان و ملت دوست ما «ایران»، ابراز نمایید.
وی همچنین در این پیام برای آسیب دیدگان بهبودی سریع و کامل آرزو کرد.
دفتر یادبود به مناسبت حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در صوفیا روز چهارشنبه گشایش یافت.
نماینده رئیس جمهوری، نمایندگان وزارت امور خارجه، نماینده پارلمان، سفرا و دیپلمات های مقیم وشخصیت های سیاسی و فرهنگی با حضور در محل نمایندگی و امضا دفتر یادبود با ملت بزرگ ایران و خانواده قربانیان اظهار همدردی و ادای احترام کردند.
از جمله دیگر شخصیت ها که به منظور ادای احترام و ابراز تسلیت در محل نمایندگی حضور یافتند می توان به ‘مارتین ایوانف’ نماینده پارلمان بلغارستان و رئیس گروه دوستی پارلمانی و سفیران و نمایندگان بسیاری از کشورها از جمله سفیران بلاروس، پاکستان، صربستان، کاردار سفارت سوریه و لبنان اشاره کرد.
از سوی وزارت امورخارجه بلغارستان نیز معاون کنسولی و رئیس میز ایران با حضور خود خطاب به ملت ایران ابراز همدردی کرد.
بسیاری از سفرا از جمله سفیران ژاپن و سوئیس و همچنین نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی بلغارستان ، رئیس اداره کل ایمنی حریق و دفاع مدنی وزارت کشور بلغارستان و فدراسیون سندیکای کارگری وزارت کشور با ارسال پیام های کتبی همدردی و تسلیت خود را ابراز کردند.
رئیس اداره کل ایمنی حریق و دفاع مدنی بلغارستان در پیام آتش نشانان این کشور با ابراز عمیق ترین همدردی نوشت: از دست رفتن جان هیچ انسانی قابل درک نیست. فقط گذر زمان می تواند غم نزدیکان قربانیان را درمان کند.
‘با مرگ همکاران آتش نشان، دردی عظیم ما را فرا گرفت. آتش نشانان در سراسر جهان این وظیفه را به عهده دارند که با نیرو و مردانگی شعله شکننده حیات را حفظ کنند و در بسیاری از موارد آن را از دام طوفان آتش و مرگ می رهانند. گاهی هزینه این نبرد، عمر کوتاه و مرگی قهرمانانه است.’
شبک **اروپام**۴۳۶**۱۹۱۷**انتشار دهنده:سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.