انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35634

9 بازدید4 views

محمداکبر چاکرزهی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: این خانواده که با یک دستگاه تویوتا در حال سفر بودند به دلیل نا آشنایی با منطقه و تردد در مسیر خاکی که بر اثر بارندگی‌های چند روز اخیر باتلاقی شده در منطقه شوره زار بوتگان بخش مرکزی خاش در گل و لای […]

محمداکبر چاکرزهی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: این خانواده که با یک دستگاه تویوتا در حال سفر بودند به دلیل نا آشنایی با منطقه و تردد در مسیر خاکی که بر اثر بارندگی‌های چند روز اخیر باتلاقی شده در منطقه شوره زار بوتگان بخش مرکزی خاش در گل و لای فرو رفتند.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان خاش بیان کرد: عملیات امداد و نجات برای کمک به این خانواده گرفتار در گل و لای ساعت ۱۷ و ۵۸ دقیقه شروع و تا ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه ادامه داشت.
وی با قدردانی از تلاشهای خوب و ارزشمند ۲ تیم ۷ نفره از امدادگران جمعیت هلال احمر خاش برای کمک به این خانواده اظهار داشت: محورهای فرعی مانند بوتگان، اطراف کارخانه سیمان، کلکلی، شوگه، محمدی و میرزا آباد، سید آباد و زمینهای واقع در مسیر قدیمی جاده خاش به سراوان که خاکی و شوره زار است فعلا برای تردد مناسب نیستند.
چاکرزهی ادامه داد: به دنبال بارش های اخیر و جاری شدن سیلاب آب اکثر مسیل ها از شهر خاش به سمت همین مناطق هدایت می شود که با پخش سیلاب این محورهای فرعی برای عبور خودرویی و پیاده شرایط مساعدی ندارند.
فرماندار خاش همچنین به خانوارهای خاشی و نیز سایر هم استانی ها هشدار داد با توجه به وقوع بارشها و پر آب شدن سدها و بندهای خاکی از نزدیکی به این مکانها و شنا کردن بصورت جدی اجتناب کنند تا از خطرات و حوادث پیش بینی نشده در امان بمانند.
خاش در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
شبک **۷۳۱۰ **۶۰۸۱ **۱۹۱۷**خبرنگار: محمد امین میربلوچزهی ** تنظیم : حیدر سرایانی **انتشار دهنده:سید محمدباقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.