انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35636

10 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، پوتین در این دیدار با اشاره به نخستین دور از مذاکرات مستقیم هیات دولت سوریه و نمایندگان گروههای مسلح که به ابتکار سوریه، ایران و ترکیه روزهای دوشنبه و سه شنبه در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار شد، اظهار کرد: امیدواری بسیاری هست که گفت وگوهای اخیر انجام گرفته مبنای خوبی برای ادامه […]

به گزارش #فراسخن، پوتین در این دیدار با اشاره به نخستین دور از مذاکرات مستقیم هیات دولت سوریه و نمایندگان گروههای مسلح که به ابتکار سوریه، ایران و ترکیه روزهای دوشنبه و سه شنبه در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار شد، اظهار کرد: امیدواری بسیاری هست که گفت وگوهای اخیر انجام گرفته مبنای خوبی برای ادامه نشست های سوری در ژنو باشد.
بنا به اعلام کاخ کرملین رئیس جمهوری روسیه همچنین گفت که تاکید شرکت کنندگان در مذاکرات آستانه مبنی بر ناممکن بودن حل بحران سوریه از راه نظامی اهمیت فراوان دارد.
عبدالله دوم هم در این دیدار اظهار کرد: امان نقش تعیین کننده روسیه در حل و فصل مناقشه سوریه و دیگر تنش های منطقه ای را ارزشمند می داند و از مذاکرات آستانه حمایت می کند.
وی ادامه داد: امیدوارم نتیجه نهایی مذاکرات برگزار شده در پایتخت قزاقستان آینده خوبی داشته باشد و به ثمر برسد و ما همراه روسیه با پیوندهای عمیق و مواضع مشترک نیز می توانیم ثبات منطقه را تقویت کنیم.
اروپام ** ۳۹۱ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.