انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35664

8 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، تارنمای روزنامه ‘نیو استریت تایمز’ اعلام کرد که مالزی در سال ۲۰۱۶ میلادی تلفات جاده ای هفت هزار و ۱۵۲ نفری را ثبت کرد که در مقایسه با سال پیش از آن با افزایش ۴۴۶ نفری روبرو بود.مقامات مالزی که در آستانه تعطیلات سال نو چینی در این کشور تلاش خود را […]

به گزارش #فراسخن، تارنمای روزنامه ‘نیو استریت تایمز’ اعلام کرد که مالزی در سال ۲۰۱۶ میلادی تلفات جاده ای هفت هزار و ۱۵۲ نفری را ثبت کرد که در مقایسه با سال پیش از آن با افزایش ۴۴۶ نفری روبرو بود.
مقامات مالزی که در آستانه تعطیلات سال نو چینی در این کشور تلاش خود را برای کاهش تلفات جاده ای به کارگرفته اند، اعلام کردند که ۶۲٫۷ درصد از تلفات سال گذشته این کشور مربوط به موتورسواران بوده است.
‘لیئو تیونگ لای’ وزیر حمل و نقل مالزی اعلام کرد که در سال گذشته ۶ هزار و ۵۷۰ تصادف جاده ای مرگبار در این کشور رخ داد، در حالی که این رقم در سال پیش از آن ۶ هزار و ۱۹۳ مورد بوده است.
به گفته این مقام مالزیایی، در سال گذشته در مجموع ۵۲۱ هزار و ۴۶۶ تصادف در مالزی رخ داده که این رقم در سال پیش از آن ۴۸۹ هزار و ۶۰۶ مورد گزارش شده است.
براساس این آمار می توان دریافت که روزانه یک هزار و ۴۲۹ تصادف در جاده های مالزی رخ می دهد که حدود ۸۰ درصد از آنها ناشی از خطای انسانی است.
تا پایان سپتامبر سال گذشته میلادی حدود ۲۷ میلیون وسیله نقلیه موتوری در مالزی شماره گذاری شدند.
تصادفات جاده ای در چهار سال گذشته بیش از ۹ میلیارد دلار آسیب اقتصادی به مالزی وارد کرده است.
آساق**۲۴۱**انتشاردهنده: رضاپیمان یغمایی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.