انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35667

9 بازدید7 views

به گزارش #فراسخن، رئیس کمیته درآمد دولت و رئیس بازرسی کشور ارمنستان و همچنین سفیر لهستان در ایروان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی نسبت به بروز واقعه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و ویرانی آن ابراز تاسف کرده و شهادت آتش نشانان را تسلیت گفتند.همچنین شمار دیگری از مقام های ارمنستانی و دیپلمات ها […]

به گزارش #فراسخن، رئیس کمیته درآمد دولت و رئیس بازرسی کشور ارمنستان و همچنین سفیر لهستان در ایروان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی نسبت به بروز واقعه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و ویرانی آن ابراز تاسف کرده و شهادت آتش نشانان را تسلیت گفتند.
همچنین شمار دیگری از مقام های ارمنستانی و دیپلمات ها دیروز (سه شنبه) یادداشت های تسلیت خود را در دفتر ویژه یادبود در سفارت جمهوری اسلامی ثبت کردند.
روز شنبه نیز سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان در پیامی به حسن روحانی همتای خود، شهادت شماری از آتش نشانان ایرانی در آتش سوزی و ویرانی برج پلاسکو در تهران را تسلیت گفت.
در این پیام که در اختیار دفتر #فراسخن در مسکو قرار گرفت، آمده است: حادثه آتش سوزی یک ساختمان در ایران و پیامدهای آن سبب اندوه شد.
سرکیسیان در پیام خود افزوده است: با خانواده قربانیان و ملت ایران برای یادبود آتش نشانانی که جان خود را در راه انجام وظیفه هدیه کردند، ابراز همدردی می کنم.
آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو که پنجشنبه گذشته رخ داد و موجب شهادت چند مامور آتش نشان و قربانی شدن چند شهروند شد، بازتاب گسترده جهانی یافت و شمار زیادی از سران و مقام های بلندپایه کشورهای مختلف به مقام های جمهوری اسلامی تسلیت گفتند.
اروپام ۱۵۱۶ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.