انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35672

8 بازدید5 views

به گزارش روز پنجشنبه تارنمای خبری مارکا اسپانیا، اتلتیکومادرید چهارشنبه شب در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا مهمان ایبار بود که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید.اتلتیکومادرید در دیدار رفت به برتری ۳ بر صفر رسیده بود و با برتری ۵ بر ۲ در مجموع دو بازی […]

به گزارش روز پنجشنبه تارنمای خبری مارکا اسپانیا، اتلتیکومادرید چهارشنبه شب در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا مهمان ایبار بود که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید.
اتلتیکومادرید در دیدار رفت به برتری ۳ بر صفر رسیده بود و با برتری ۵ بر ۲ در مجموع دو بازی رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه های اسپانیا رسید.
دیه گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید بعد از این پیروزی در نشست خبری گفت: آنچه اهمیت دارد این است که ما به هدفمان رسیدیم، ولی همیشه برای بهترین بودن مبارزه می کنیم. حس رقابتی که در میان بازیکنان وجود دارد به ما این فرصت را داد تا به نیمه نهایی صعود کنیم.
وی افزود: با توجه به نتیجه ای که در دور رفت کسب کردیم، رقابت کردن آسان نبود، ولی توانستیم به خوبی از پس آن بربیاییم. مسابقه سخت و رقابتی بود. در نخستین مسابقه ما قدرتمندتربازی کردیم.
سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در باره قرعه کشی مرحله نیمه نهایی گفت: نمی توانم برای انتخاب حریف خود در قرعه کشی جمعه تصمیم بگیرم. باید منتظر بمانیم.
وی ادامه داد:‌ ما همیشه در هر رقابتی مبارزه می کنیم. در پنج سالی که هدایت اتلتیکو مادرید را به عهده داشتم، این دومین باری است که این تیم به نیمه نهایی می رود. ما همیشه به بهترین روش مبارزه می کنیم.
اتلتیکو مادرید هم اکنون با ۳۵ امتیاز و هشت امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید صدرنشین در مکان چهار جدول رقابت های لالیگا قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰ مترجم – زهرا کورهلی انتشاردهنده:لی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.