انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35680

9 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، به منظور ادای احترام و گرامیداشت جانفشانی های شهدای آتش نشان حادثه دلخراش برج پلاسکو، روز پنجشنبه دفتر یادبودی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کانبرا پایتخت استرالیا گشایش یافت.سفرا و دیپلمات های مقیم استرالیا با حضور در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و امضای دفتر یادبود، ضمن ابراز تسلیت به […]

به گزارش #فراسخن، به منظور ادای احترام و گرامیداشت جانفشانی های شهدای آتش نشان حادثه دلخراش برج پلاسکو، روز پنجشنبه دفتر یادبودی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کانبرا پایتخت استرالیا گشایش یافت.
سفرا و دیپلمات های مقیم استرالیا با حضور در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و امضای دفتر یادبود، ضمن ابراز تسلیت به دولت و ملت ایران با خانواده قربانیان این حادثه دردناک ابراز همدردی کردند.
ساختمان پلاسکو واقع در محدوده خیابان جمهوری تهران روز پنجشنبه گذشته طعمه حریق شد و فروریختن این ساختمان شهادت تعدادی از آتش نشانان و مصدومیت ۲۲۲ نفر را به دنبال داشت.
در عملیات آواربرداری ساختمان پلاسکو تاکنون پیکرهای ۱۲ آتش نشان شهید و چهار شهروند از زیر آوار خارج شده که با احتساب یک آتش نشان که در بیمارستان به درجه شهادت نائل شد، این حادثه ۱۷ قربانی داشته است.
آساق**۱۶۱۱**انتشاردهنده: رضاپیمان یغمایی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.