انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35681

8 بازدید7 views

به گزارش روز پنجشنبه تارنمای خبری دیلی میل، تیم فوتبال رئال مادرید چهارشنبه شب در مرحله یک ‌چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا برابر سلتاویگو به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت، اما با توجه به شکست ۴ بر ۳ در دیدار رفت، در مجموع با شکست شش بر پنج در سانتیاگو برنابئو از دور رقابت […]

به گزارش روز پنجشنبه تارنمای خبری دیلی میل، تیم فوتبال رئال مادرید چهارشنبه شب در مرحله یک ‌چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا برابر سلتاویگو به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت، اما با توجه به شکست ۴ بر ۳ در دیدار رفت، در مجموع با شکست شش بر پنج در سانتیاگو برنابئو از دور رقابت ها حذف شد.
زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید گفت:‌ ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم . بازیکنان خوب بازی کردند ولی ناامید شدیم. درست است که از جام حذفی کنار رفته ایم، اما بسیار خوب بازی کردیم. شاید اگر چند دقیقه بیشتر بازی می کردیم، می توانستیم برنده شویم. ولی این غیر ممکن بود. باید این را قبول کنیم و به مسابقه بعدی لیگ تمرکز کنیم.
وی افزود: من مسئول عملکرد تیم هستم و ما به همین سبک ادامه می دهیم. ما می توانیم دردو مسابقه بعدی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا مبارزه کنیم و قهرمان شویم. معتقدم که بازیکنان شایسته حذف شدن نبودند.
رئال مادرید یکشنبه شب در دیدار لالیگا به مصاف رئال سوسیداد می رود.
شاگردان زیدان با کسب ۴۳ امتیاز از ۱۸ بازی صدرنشین جدول لالیگا هستند. تیم سوییا فقط با یک امتیاز اختلاف در مکان دوم قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰ مترجم – زهرا کورهلی انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.