انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35682

6 بازدید10 views

عبدالرضا رحمانی فضلی در سخنانی در همایش فصلی خانه احزاب در تهران گفت: فرآیند انتخابات سال آینده ریاست جمهوری از اسفند ماه سال جاری آغاز می شود و احتمالا قانون جامع انتخابات به انتخابات ریاست جمهوری نرسد.وی البته تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد لایحه قانون جامع انتخابات را به موقع ارائه دهیم و اگر نواقصی […]

عبدالرضا رحمانی فضلی در سخنانی در همایش فصلی خانه احزاب در تهران گفت: فرآیند انتخابات سال آینده ریاست جمهوری از اسفند ماه سال جاری آغاز می شود و احتمالا قانون جامع انتخابات به انتخابات ریاست جمهوری نرسد.
وی البته تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد لایحه قانون جامع انتخابات را به موقع ارائه دهیم و اگر نواقصی در قانون فعلی باشد، اصلاحیه هایی در آن خواهیم داشت.
وزیر کشور با ارائه اطلاعاتی از روند تصویب لایحه قانون جامع انتخابات در دولت گفت: از مجموع ۱۷۰ ماده قانون جامع انتخابات تاکنون ۹۵ ماده بررسی شده است.
رحمانی فضلی افزود: در موضوع لایحه قانون جامع انتخابات منتظر سیاست های کلی بودیم که مقام معظم رهبری آن را ابلاغ فرمودند و به دولت فرستاده شد و کمیسیون سیاسی امنیتی، این لایحه را در دست بررسی دارد و امید است تا هفته دیگر همه مواد آن تمام شده و به صحن دولت آمده و سپس به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.
وزیر کشور همچنین با اشاره به شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: در قبل و بعد از انقلاب ایشان به عنوان رکن، یکی از ارکان اصلی انقلاب بوده و جای ایشان خالی خواهد بود و راه ایشان مستدام خواهد بود.
رحمانی فضلی شهادت جمعی از آتش نشانان را در حادثه پلاسکو تسلیت گفت و افزود: از همه خواهش می کنیم تن به قانون دهیم و الزامات قانونی را بپذیریم. رئیس جمهوری دستور دادند و قوای مقننه و مجریه نیز به طور مستقل موضوع را بررسی می کنند و اگر قصوری باشد حتما برخورد خواهد شد. باید در این زمینه رعایت شئونات افراد مد نظر باشد.
وی افزود: ممکن است در جای دیگری سر خودمان بیاید و باید فرهنگ انصاف گرایی و قانون گرایی نهادینه شود.
سیام**۱۵۴۵

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.