انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35683

8 بازدید6 views

فرماندار شهرستان کوهرنگ روز پنجشنبه به خبرنگار #فراسخن گفت: این حادثه روز گذشته در محل احداث طرح انتقال آب کوهرنگ ۳ (بیرگان) رخ داد که در پی آن چهار کارگر بومی منطقه مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.مرتضی زمانپور ادامه داد: حال عمومی کارگران رضایت بخش است و بزودی از بیمارستان ترخیص می شوند.ناصر رقبایی […]

فرماندار شهرستان کوهرنگ روز پنجشنبه به خبرنگار #فراسخن گفت: این حادثه روز گذشته در محل احداث طرح انتقال آب کوهرنگ ۳ (بیرگان) رخ داد که در پی آن چهار کارگر بومی منطقه مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
مرتضی زمانپور ادامه داد: حال عمومی کارگران رضایت بخش است و بزودی از بیمارستان ترخیص می شوند.
ناصر رقبایی مجری طرح سد بیرگان و تونل سوم کوهرنگ نیز تعداد کارگران مشغول به کار در این کارگاه را بیش از ۲ هزار نفر ذکر کرد و گفت: سد بیرگان تاکنون در حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
به گزارش #فراسخن، طرح انتقال آب کوهرنگ ۳ قرار است آب را از سرشاخه های کوهرنگ به استان اصفهان منتقل کند. آب منطقه ای استان اصفهان متولی اجرای طرح سد بیرگان و تونل سوم کوهرنگ است.
دهستان بیرگان با ۱۵ هزار نفر جمعیت ثابت و عشایری در فاصله ۲۰ کیلومتری چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ سرشاخه رودخانه های کارون، زاینده رود و دز در استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است.
خبرنگار: خاطره حسین زاده**انتشاردهنده: جهانبخش صفری دهکردی
۷۳۶۳/۶۰۲۱

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.