انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35690

8 بازدید6 views

مجید جلالی سرمربی تیم پیکان روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: در بازی های قبلی موقعیت های بسیار خوبی بدست آوردیم. ولی وقتی نتیجه نگرفتیم این موقعیت ها برای ما فایده ای ندارد. امیدواریم بتوانیم در دیدار برابر تیم استقلال نتیجه خوب بگیریم. […]

مجید جلالی سرمربی تیم پیکان روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: در بازی های قبلی موقعیت های بسیار خوبی بدست آوردیم. ولی وقتی نتیجه نگرفتیم این موقعیت ها برای ما فایده ای ندارد. امیدواریم بتوانیم در دیدار برابر تیم استقلال نتیجه خوب بگیریم. بازی کردن مقابل تیم بزرگی مثل استقلال کار ساده ای نیست. باید سخت کوش باشیم و با تمرکز بالا بتوانیم بازی کنیم.
وی افزود:‌ دیدار برابر تراکتورسازی تبریز اعتماد به نفس ما را بالا برد و بدنبال نتایج خوب هستیم. اگر سه بازی نیم فصل اول را با سه بازی نیم فصل دوم مقایسه کنیم، باید بگوییم ما در نیم فصل اول یک امتیاز گرفته بودیم ولی در سه بازی نیم فصل دوم دو امتیاز گرفتیم . ما در بازی نیم فصل اول مقابل تراکتورسازی تبریز بسیار بد ظاهرشدیم، ولی در نیم فصل دوم بهترین بازی خود را مقابل تراکتور سازی ارائه کردیم و باعث شد صاحب شخصیت جدیدی شویم.
سرمربی پیکان گفت: شاید برای بازی مقابل استقلال باید تاکتیک خود را تغییر دهیم تا بتوانیم در ادامه بازی ها با اعتماد به نفسی که می گیریم شخصیت تیم را بالا ببریم تا برای نتیجه گرفتن بهتر از قبل شویم.
جلالی در خصوص برخی پیشنهاداتی که از سوی تیم های لیگ برتری به بازیکنان پیکان می شود، گفت:‌ باشگاه پیکان هنوز پیشنهادی از تیم های لیگ برتری برای جذب برخی بازیکنان ما دریافت نکرده است که جوابی به آن بدهیم. البته در این روزها باشگاه پرسپولیس به گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم پیکان پیشنهاد ۹۰۰ هزار دلاری داده که ۳۰۰ هزار دلار آن برای نیم فصل و ۶۰۰ هزار دلار دیگر آن برای فصل آینده بود.
او در خصوص آرش برهانی اظهار داشت: جدا شدن این بازیکن از تیم ما بحث فنی بوده است و هیچ مشکلی از این بابت نداشتیم. طبیعی است که برهانی دوست داشت در جای دیگر بازی کند و من مخالفتی در این خصوص انجام ندادم و قطعا این بازیکن از تیم ما جدا شده است.
تیم های فوتبال استقلال تهران و پیکان فردا – پنجشنبه – در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه مقابل هم صف آرایی می کنند.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰ خبرنگار- زهرا کورهلی انتشاردهنده:لی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.