انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35695

8 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن معصومه ابتکار روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح گازرسانی به منطقه خبر از توابع شهرستان بافت افزود: همانطور که استاندار کرمان نیز اشاره کرد، سرمایه گذاری برای انرژی خورشیدی در کرمان توجیه دارد.وی گفت: خوشبختانه در سطح ملی و بین المللی نیز سرمایه گذارانی برای تولید انرژی خورشیدی وارد این […]

به گزارش #فراسخن معصومه ابتکار روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح گازرسانی به منطقه خبر از توابع شهرستان بافت افزود: همانطور که استاندار کرمان نیز اشاره کرد، سرمایه گذاری برای انرژی خورشیدی در کرمان توجیه دارد.
وی گفت: خوشبختانه در سطح ملی و بین المللی نیز سرمایه گذارانی برای تولید انرژی خورشیدی وارد این عرصه شده اند.
وی با بیان اینکه مردم پشتوانه اصلی فعالیت های عمرانی هستند اظهار کرد: از استاندار کرمان، نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی و افرادی که در این راستا اطلاع رسانی می کنند، تشکر می کنم.
معاون رئیس جمهوری افزود: بسیار خوشحالم که توفیق حضور بین مردم منطقه خبر را دارم و سلام گرم رئیس جمهوری را به مردم عزیز و سرافراز این منطقه ابلاغ می کنم.
وی بیان کرد: خبر، منطقه ای زیبا و ارزشمند است و پارک ملی خبر تنوع گونه های جانوری و گیاهی زیادی دارد و دولت اقداماتی را برای گازرسانی در منطقه خبر، تامین سوخت و برداشت کمتر در عرصه جنگل انجام می دهد.
با اجرای طرح گازرسانی در مجموع حدود ۲۸۰ خانوار در ۱۸ روستای منطقه خبر از نعمت گاز طی یک سال آینده برخوردار می شوند.
۷۰ کیلومتر شبکه توزیع گاز، یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم و سه ایستگاه تقلیل فشار در مجموع با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار با اجرای این طرح راه اندازی می شود.
معاون رئیس‌ جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست صبح امروز (پنجشنبه) به منظور بازدید و آغاز عملیات مرحله نخست طرح مدیریت پارک ملی خبر با مشارکت جوامع محلی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه اکوتوریسم وارد کرمان شد.
ابتکار پس از استقبال در فرودگاه بین المللی کرمان برای شرکت در مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به خبر بلافاصله به شهرستان بافت سفر کرد و عملیات مرحله نخست طرح مدیریت پارک ملی خبر با حضور وی در این شهرستان آغاز می شود.
طرح ملی گردشگری و توسعه و حفاظت از پارک ملی خبر با نام توسعه، حفظ و نگهداری اکوتوریسم طبیعی پارک ملی خبر یک سال قبل با پیشنهاد بخش خصوصی تصویب و همه مجوزهای رسمی آن صادر شد.
مرکز شهرستان بافت در ۱۶۶ کیلومتری جنوب غرب کرمان است.
خبرنگار: داوود رجبی ** انتشار دهنده: فرشته دریس
۷۴۳۷/ ۱۶۵۰

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.