انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35696

9 بازدید7 views

محمدباقر نوبخت به همراه استاندار هرمزگان و جمعی دیگر از مسئولان امروز پنجشنبه از جزیره هرمز در آب های خلیج فارس بازدید کرد.به گزارش خبرنگار #فراسخن، در این بازدید معاون رئیس جمهور و استاندار هرمزگان ضمن حضور در جمع مردم جزیره هرمز از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.نوبخت با اشاره […]

محمدباقر نوبخت به همراه استاندار هرمزگان و جمعی دیگر از مسئولان امروز پنجشنبه از جزیره هرمز در آب های خلیج فارس بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار #فراسخن، در این بازدید معاون رئیس جمهور و استاندار هرمزگان ضمن حضور در جمع مردم جزیره هرمز از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.
نوبخت با اشاره به برنامه های دولت برای توسعه جزایر هرمزگان و رفع مشکلات آنها، بیان داشت: با توجه به بازدیدهای صورت گرفته در حال تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای رسیدگی و توسعه جزایر هرمزگان هستیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این بازدید تصریح کرد : در بازدید امروز از جزیره هرمز مقرر شد برای مرمت و احیای قلعه پرتغالی ها به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری این جزیره بودجه مورد نیاز را اختصاص دهیم.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه از هرگامی برای کاستن از مشکلات مردم و توسعه این مناطق حمایت می کنیم، خاطرنشان کرد: برای رفع سایر مشکلات مردم جزیره هرمز براساس اولویت بندی هایی که صورت می گیرد، اقدام خواهیم کرد.
۷۱۹۸/۶۰۴۸ /۱۴۸۴
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشاردهنده : اصغر رضاخانی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.