انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35699

8 بازدید6 views

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار برابر پیکان در پاسخ به این سئوال که آیا اتفاقات اخیر باشگاه استقلال در خصوص نقل و انتقالات تمرکز شما را به هم زده گفت: منکر این قضایا نمی شوم، چون بخشی از تمرکز تیم ما را گرفته است. سعی ما […]

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار برابر پیکان در پاسخ به این سئوال که آیا اتفاقات اخیر باشگاه استقلال در خصوص نقل و انتقالات تمرکز شما را به هم زده گفت: منکر این قضایا نمی شوم، چون بخشی از تمرکز تیم ما را گرفته است. سعی ما این است که با تمام وجود تمرکز را به تیم بازگردانیم. این اخبار، خبرهای خوبی برای ما نبوده است. ما با آقای افتخاری جلسه داشتیم و قرار شده با عوامل این اتفاقات برخورد شود. واقعا موضوع بدهی های قبلی باشگاه و نامه فیفا در این زمینه اتفاق خوبی برای ما نبوده است.
فیفا در هفته های اخیر در نامه ای به باشگاه استقلال تهران اعلام کرد: به دلیل بدهی به بازیکنان خارجی تیم، نمی تواند بازیکن جدید جذب کند.
سرمربی تیم استقلال گفت:‌ با آمدن بازیکنان جدید فضا برای تیم نشاط آور شد. نامه فیفا یک فضای ناامیدی در باشگاه حاکم کرده است. بعید می دانم رای شکسته شود و به نفع ما باشد. فقط یک امیدواری وجود دارد که بتوانیم بازیکنان آزاد جذب کنیم. هواداران ما ناراحتند و این اتفاقات در باشگاه استقلال بی سابقه نیست و باید زمانی جلوی این اتفاقات گرفته شود.
منصوریان در پاسخ به این سئوال که آیا در خصوص اتفاقات اخیر کوتاهی صورت گرفته است، گفت: مسئولان روابط بین الملل و حقوقی باشگاه از این اتفاقات با خبر بودند. من در این خصوص خبری ندارم و بی اطلاع بودم. وقتی در این خصوص کوتاهی صورت بگیرد این قصور خطرناک می شود و باید با آن برخورد شود. ما باید در بخش بین‌ الملل و حقوقی باشگاه بازنگری داشته باشیم، افراد حوزه بین ‌الملل و حقوقی باشگاه می ‌توانند آدم ‌ها را از خیلی از اتفاقات باخبر کنند، فوتبال ما در این حوزه نیاز به بازنگری دارد.
وی در خصوص اینکه بعضی از تیم ها در حال مذاکره در خصوص جذب جپارف بازیکن ازبکی هستند گفت این کار خوبی نیست. این بازیکن با ما قرارداد ۱۸ ماهه و با ما تعهد اخلاقی دارد. قطعا این قضایا و این اتفاقات به زودی حل می شود و می توان از این بازیکن استفاده کنیم.
سرمربی استقلال در خصوص بازی مقابل پیکان گفت: بازی سختی خواهیم داشت. در فصل اخیر ما دو نیمه خیلی بد داشتیم. یک نیمه در بازی مقابل پیکان در دور رفت بود که به تساوی یک بر یک رسیدیم.
منصوریان گفت: تیم حریف تیم بسیار قابل اعتمادی است. آقای جلالی، کادر فنی خیلی خوبی دارند. از کادر فنی و بازیکنان تیم اطلاعات بسیار خوبی داریم. امیدوارم مثل بازی قبل مقابل نفت و آبادان بازی خوبی ارائه دهیم و هر چند حریف سرسختی داریم.
وی در خصوص آخرین وضعیت مصدومان این تیم مثل جابر انصاری، هرایر مگویان و یعقوب کریمی گفت: متاسفانه وقتی بارش کوچکی در ورزشگاه آزادی صورت می گیرد به ما اجازه نمی دهد آنجا تمرین کنیم. زمین کمپ ما خوب نیست. ما در این زمین مگولیان، جابر انصاری و یعقوب کریمی را از دست دادیم. امیدوارم مشکل زمین ما به زودی حل شود.
او در خصوص شایعه جدایی استیو جونز مربی بدنساز استقلال از این تیم گفت: این مربی چند روز آینده به تیم بازمی گردد.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰ خبرنگار- زهرا کورهلی انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.