انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35702

10 بازدید5 views

حسین امیرعبداللهیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار جمهوری اسلامی افزود: مذاکره سیاسی تنها راهکار است اما باید مذاکره واقع بینانه با حضور نمایندگان واقعی معارضان معتقد به حل سیاسی انجام شود.وی اضافه کرد: مذاکره با تروریست هایی که لباس عوض می کنند و رفتار خود را تغییر نمی دهند، نتیجه ای دربرندارد.امیرعبداللهیان […]

حسین امیرعبداللهیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار جمهوری اسلامی افزود: مذاکره سیاسی تنها راهکار است اما باید مذاکره واقع بینانه با حضور نمایندگان واقعی معارضان معتقد به حل سیاسی انجام شود.
وی اضافه کرد: مذاکره با تروریست هایی که لباس عوض می کنند و رفتار خود را تغییر نمی دهند، نتیجه ای دربرندارد.
امیرعبداللهیان اظهار داشت: برخی از گروه های تروریستی که در میز مذاکره آستانه بودند در هفته های اخیر آب دمشق را مسموم و از رسیدن آب به منازل شهروندان جلوگیری کردند اما در میز مذاکره با لباس سیاسی نشستند.
وی بیان کرد: کسانی که نیت های تروریستی در ذهنشان باشد، نمی توانند مذاکره کننده خوبی برای حل سیاسی بحران باشند.
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با بیان اینکه در موضوع حل سیاسی بحران سوریه نقش اصلی را دولت و مردم سوریه خواهند داشت، گفت: راهبرد جمهوری اسلامی ایران، انتخاب نهایی مردم سوریه و مسیر حل سیاسی در این کشور است.
امیرعبداللهیان اضافه کرد: ایران با قدرت حمایت های خود را از دولت و ملت سوریه در مبارزه با تروریسم، کمک به راه حل سیاسی و کمک به حل مشکلات اقتصادی این کشور ادامه خواهد داد.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای بحران سوریه، همواره بر راه حل سیاسی به عنوان تنها راهکار برون رفت بحران این کشور تاکید دارد.
امیرعبداللهیان بیان کرد: رئیس جمهوری سوریه تاکید داشت که با هوشیاری مبارزه با داعش، النصره و تروریسم را برای حل و فصل سیاسی دنبال می کنیم.
وی اظهار داشت: بشار اسد بر آغاز یک جهاد اقتصادی در سوریه برای حل مشکلات معیشتی مردم ، بازسازی و توسعه این کشور تاکید دارد.
امیرعبداللهیان گفت: در دیدار با بشار اسد آخرین تحولات سیاسی منطقه، بین المللی و تحولات سوریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل اظهارداشت: پس از پیروزی سوریه بر تروریست ها درحلب، عملیات سیاسی در این کشور وارد مرحله جدیدی شده است.
امیرعبداللهیان افزود: یکی از موضوعات در گفت و گو با بشار اسد، ضرورت فاصله گرفتن کشورها از درگیری های طائفی و مذهبی بود که دشمنان منطقه و جهان اسلام در پشت صحنه آن قرار دارند.
وی افزود: تمرکز و حمایت از فلسطین و ضرورت مقابله همه کشورها با اهداف جاه طلبانه رژیم صهونیستی از دیگر محورهای گفت و گو با رئیس جمهوری سوریه بود.
امیرعبداللهیان گفت: امروز در جهان عرب از بشار اسد به عنوان یکی از پیشروترین رهبران در مبارزه با تروریسم، رژیم صهیونیستی، حمایت از مسئله فلسطین و خط مقدم مقاومت یاد می شود.
حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل روز پنجشنبه با ولید المعلم وزیر خارجه سوریه نیز دیدار و گفت و گو کرد.
وی روز چهارشنبه نیز با خانم هدیه عباس رئیس مجلس سوریه در باره جدیدترین تحولات منطقه و سوریه گفت و گو و تبادل نظر کرد.
شبد*‌۶۱۱۶*۹۱۲۲* انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.