انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35704

8 بازدید13 views

به گزارش روز پنجشنبه #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در این شماره آمده است: رهبر انقلاب: «همه‌ی امتحان‌هائی که ما می‌شویم، در واقع نقطه‌ی اصلی‌اش همین است؛ پای یک ایثار و یک گذشت به میان می‌آید… یک محنتی را، یک شدتی را جلوی پای […]

به گزارش روز پنجشنبه #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در این شماره آمده است: رهبر انقلاب: «همه‌ی امتحان‌هائی که ما می‌شویم، در واقع نقطه‌ی اصلی‌اش همین است؛ پای یک ایثار و یک گذشت به میان می‌آید… یک محنتی را، یک شدتی را جلوی پای یک انسانی یا یک ملتی می‌گذارند؛ عبور از این محنت، امتحان است. اگر توانست عبور کند، به آن منزل مقصود می‌رسد…»
۲۶ / ۸ / ۸۹
گزارش هفته این شماره با عنوان «حجّت بر شما تمام است» به وظایف سنگین «جوانان مومن انقلابی» در میدان جنگ نرم؛ پرداخته است.
عکس ویژه‌ این هفته‌ی نشریه، تصویری از سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تحصن جمعی از روحانیون انقلابی در اعتراض به بسته شدن فرودگاه‌ها در هشتم بهمن ۵۷ است.
شصت‌ و هفتمین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید بهنام میرزاخانی و همه آتش نشانان فداکار تقدیم شده است.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
سیام**۶۰۸۴**۱۷۷۶
تنظیم:امیر خان زاده**انتشار:لیلاخطیب زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.