انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35721

8 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن به نقل از سایت وزارت خارجه جمهوری آذربایجان، در این دیدار دو طرف از سطح روابط دو کشور ابراز خرسندی کردند. در این جلسه همکاری های جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران بررسی و بر اراده سیاسی روسای جمهور دو کشور برای توسعه همکاری ها تاکید شد.محمدیاراف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان […]

به گزارش #فراسخن به نقل از سایت وزارت خارجه جمهوری آذربایجان، در این دیدار دو طرف از سطح روابط دو کشور ابراز خرسندی کردند.
در این جلسه همکاری های جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران بررسی و بر اراده سیاسی روسای جمهور دو کشور برای توسعه همکاری ها تاکید شد.
محمدیاراف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان در این دیدار گفت: دیدارهای روسای جمهوری آذربایجان و ایران سفرهای متقابل مقامات بلندپایه، فعالیت کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی، ارتباطات مردمی در توسعه همه جانبه همکاری های فیمابین نقش مهمی دارد.
در این دیدار همچنین اهمیت چهل و هشتمین اجلاس گروه کاری تعیین رژیم حقوقی دریای خزر مورد بحث گرفت و اعلام شد: مذاکرات در این اجلاس به تدوین کنوانسیون تعیین رژیم حقوقی دریای خزر کمک می کند.
همچنین در این نشست، درباره همکاری دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان در حوزه حمل و نقل از جمله توسعه خطوط ریلی میان دو کشور در قالب تکمیل دالان حمل و نقل شمال – جنوب تبادل نظر شد.
ابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه برای حضور در چهل و هشتمین اجلاس گروه کاری تعیین رژیم حقوقی دریای خزر وارد باکو شد .
چهل و هشتمین اجلاس گروه کاری تعیین رژیم حقوقی دریای خزر روز های ۲۵ و ۲۶ ژانویه ( ۶ و ۷ بهمن ماه ) در سطح معاونان وزرای خارجه کشورهای ساحلی از جمله ایران، جمهوری آذربایجان، روسیه، قزاقستان و ترکمنستان برگزار شد.
شبد* ۳۳۷*۹۱۲۲* انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.