انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35733

8 بازدید7 views

نصیف الخطابی در توضیح درگیری روز پنجشنبه در غرب کربلا به خبرنگار #فراسخن گفت: یک گروه از تروریست های مسلح سوار بر خودرو از عمق صحرای الانبار قصد نفوذ به استان را داشتند که در منطقه ثمیله با نیروهای امنیتی استان درگیر شدند. وی افزود: در جریان این درگیری که در ۷۰ کیلومتری غرب منطقه […]

نصیف الخطابی در توضیح درگیری روز پنجشنبه در غرب کربلا به خبرنگار #فراسخن گفت: یک گروه از تروریست های مسلح سوار بر خودرو از عمق صحرای الانبار قصد نفوذ به استان را داشتند که در منطقه ثمیله با نیروهای امنیتی استان درگیر شدند.
وی افزود: در جریان این درگیری که در ۷۰ کیلومتری غرب منطقه الرحالیه رخ داد، تروریست ها به هلاکت رسیدند.
الخطابی ، در پاسخ به خبرنگار #فراسخن در خصوص اوضاع امنیتی استان بعد از این حمله تروریستی تاکید کرد: هم اکنون نیروهای امنیتی بر اوضاع استان کنترل کاملی دارند و هیچ خطری شهر کربلا و استان را تهدید نمی کند.
این مسئول ، امنیت کربلا را بدلیل وجود یگان های محافظ در مجموعه دستگاه امنیتی استان و کشور و نیز ایجاد موانع متعدد مصنوعی مانند حفر کانال در مرزهای غربی استان که به استان الانبار وصل می شود، مناسب دانست.
گروه تروریستی داعش ، هرازگاهی از طریق صحرای بزرگ الانبار که پوشش امنیتی آن برغم پاکسازی های گسترده در یک سال گذشته همچنان دشوار است، تلاش می کنند به داخل محدوده استان های مقدس نفوذ کنند که تاکنون هربار این تلاش ها با هوشیاری نیروهای امنیتی عراق عقیم مانده است.
پیش از این در هفته های گذشته ، یک گروه از تروریست ها در القادسیه ۴۵ کیلومتری جنوب نجف اشرف تلاش کردند به منطقه نفوذ کنند که در درگیری با نیروهای امنیتی عراق به هلاکت رسیدند.
شبد ** خاورم*۳*۳۵۲*۱۷۷۰* انتشار دهنده : اسماعیل جهانبخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.