انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35736

9 بازدید6 views

مهدی فراهانی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: این حادثه عصر امروز در محله تولیددارو شهر قم رخ داد و همکاران ما در اورژانس بلافاصله پس از اطلاع به محل حادثه اعزام شدند.وی ادامه داد: علاوه بر منزل اصلی که کانون انفجار بود، چند منزل در اطراف آن نیز دچار خسارت […]

مهدی فراهانی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: این حادثه عصر امروز در محله تولیددارو شهر قم رخ داد و همکاران ما در اورژانس بلافاصله پس از اطلاع به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: علاوه بر منزل اصلی که کانون انفجار بود، چند منزل در اطراف آن نیز دچار خسارت و ۴ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.
این مسئول ادامه داد: در مرحله نخست، یک آقای حدود ۳۳ ساله با انجام عملیات احیا به بیمارستان منتقل شد که متاسفانه با وجود تمام تلاش همکاران ما و اقدام هایی که انجام شد، این فرد جان خود را از دست داد.
وی خاطرنشان کرد: هم چنین یک تن آقا دیگر نیز که در این حادثه دچار سوختگی در حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد شده بود به یکی از مرکزهای درمانی شهر منتقل شد.
فراهانی بیان کرد: بدلیل شدت صدای انفجار ۳ تن از همسایگان نیز دچار مشکل قلبی شده بودند که یک تن در محل مداوا شد و ۲ تن دیگر به مرکزهای درمانی سطح شهر منتقل شدند.
وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به تجمع مردم و ازدحام جمعیت در محل حادثه و عدم همکاری برخی از شهروندان برای آمد و شد خودروهای امدادی، از مردم درخواست کرد که هنگام حادثه نهایت همکاری را با امدادرسانان داشته باشند و مسیر را برای عبور خودروهای امدادی بازکنند، تا امدادگران هرچه سریع تر بتوانند به بهترین نحو به مصدومان امدادرسانی کنند.
مدیر روابط عمومی آتش نشانی استان قم نیز در گفت و گو با #فراسخن اظهار کرد: ساعت ۱۶:۴۰ عصر امروز بر اثر نشت گاز، یک ساختمان در منطقه تولیدداروی قم دچار انفجار و تخریب شد.
حمید کریمی خاطرنشان کرد: به دلیل این حادثه، علاوه بر ساختمان مذکور، سه منزل کناری دیگر نیز دچار خسارت شد.
وی ادامه داد: با اعلام حادثه نیروهای آتش نشانی با سرعت در محل حاضر و عملیات امداد و نجات را انجام دادند.
کریمی یادآورشد: فردی که در این حادثه جان خود را از دست داد تبعه کشور افغانستان است.
یک هفته قبل نیز نشت گاز کپسول در یک واحد غذاخوری در قم موجب ایجاد حریق و مصدومیت سه تن شده بود.
۷۴۰۶ / ۷۴۰۱
شبد ** خبرنگاران: عباس منجمی و بهمن اطمینان ** انتشاردهنده: اسماعیل جهانبخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.