انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35743

9 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، صبح امروز ( پنجشنبه ) تیمی ۱۶ نفره از آتش نشانان شهر برن همراه با تجهیزات و خودروهای عملیاتی شان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوییس و امضای دفتر یادبودی که از روز چهارشنبه گذشته برای امضای مقامات و دیپلمات های مقیم گشوده شده با دولت، مردم و خانواده […]

به گزارش #فراسخن، صبح امروز ( پنجشنبه ) تیمی ۱۶ نفره از آتش نشانان شهر برن همراه با تجهیزات و خودروهای عملیاتی شان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوییس و امضای دفتر یادبودی که از روز چهارشنبه گذشته برای امضای مقامات و دیپلمات های مقیم گشوده شده با دولت، مردم و خانواده های قربانیان حادثه دیده ساحتمان پلاسکو ابراز همدری کردند.
هر یک از اعضای این تیم که نشانه هایی از حزن بر چهره داشتند به طور جداگانه دفتر یادبود بزرگداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشانی کشورمان را امضا و در پایان با یک دقیقه سکوت برای آرامش روح آنان دعا کردند.
«مهدی عابدی» کاردار سفارت کشورمان در برن نیز از حضور فرمانده سازمان آتش نشانی برن و تیم عملیاتی همراه وی در سفارت جمهوری اسلامی ایران برای ابراز همدردی و ادای احترام به همکاران خود در ایران قدردانی کرد.
به دنبال حادثه دل خراش ساختمان پلاسکو، پرچم جمهوری اسلامی ایران در محل سفارت ایران در برن شنبه گذشته به حالت نیمه برافراشته درآمد.
ساختمان پلاسکو واقع در محدوده خیابان جمهوری تهران روز پنجشنه گذشته طعمه حریق شد و فروریختن این ساختمان شهادت تعدادی از آتش نشانان و مصدومیت ده ها نفر را به دنبال داشت.
اروپام**۵**ن**۱۵۵۲/انتشاردهنده: قاسم شریعتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.